nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
20-09-2013

Державний курорт Скадовськ є перспективним центром дитячого оздоровлення та відпочинку

Курорт державного значення Скадовськ є перспективним центром для організації якісного, сучасного та доступного дитячого оздоровлення та відпочинку. Таке переконання висловив Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, перебуваючи з робочою поїздкою у м.Скадовську.

«Курорт потребує серйозних державний інвестиції в інфраструктуру міста, заклади для дітей, проведення капітальних ремонтів та осучаснення матеріально-технічної бази існуючих таборів», - зазначив Ю.Павленко. У зв’язку з цим Уповноважений з прав дитини вважає за необхідне прийняття Кабінетом міністрів України програми розвитку державного курорту Скадовськ.

Уповноважений з прав дитини ознайомився з діяльністю дитячих оздоровчих закладів курорту. Зокрема, Ю.Павленко відвідав оздоровчий табір ім. Гагаріна, де оглянув кімнати для проживання дітей, приміщення табору, зустрівся з дітьми. Керівництву закладу були висловлені зауваження щодо неналежного стану кімнат особистої гігієни, організації прибирання на території табору.

В оздоровчому таборі «Аврора» Ю.Павленко оглянув територію та приміщення табору, ознайомився з організацією роботи у гуртках, дозвіллям, поспілкувався з дітьми.

Мікроклімат, створений у таборі, сприяє творчому розвитку аврорівців, вдосконаленню їх здібностей, переконаний Ю.Павленко. «Табір «Аврора» є прикладом організації змістовного, цікавого дітям відпочинку та дозвілля. Послуги табору якісні та доступні, що дає можливість дітям провести незабутній, цікавий, корисний для особистісного розвитку та здоров’я час», - сказав Ю.Павленко.

У закладі діють гуртки вокалу, хореографії, художньої фотографії та відеозйомки, перукарської майстерності, технічної творчості, студія кераміки, студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, студія більярду. Діти мають можливість також займатись у медіа-центрі табору, а саме створювати теле- та радіопередачі, видавати власну газету, діють також кіноклуб та бібліотека. Крім того, на пляжі табору діти мають можливість займатись плаванням у басейні з морською водою, а також займатись спортом на баскетбольному майданчику з сучасним синтетичним покриттям, футбольних полях з трав'яного і піщаного покриття, бігових доріжках, волейбольних майданчиках, майданчиках для флорболу та бадмінтону, тренажерах тощо. У таборі «Автора» усі діти пільгових категорій Скадовського району щоліта оздоровлюються безкоштовно.

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa