nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
01-10-2013

Скадовськ святкує Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня 2013 року в  приміщенні районного будинку культури ім. Т.Г.Шевченко відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек за участі очільників влади району, бібліотекарів, представників структурних підрозділів районної державної адміністрації, громадських об’єднань, ветеранів та молоді.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - вічних пам’яток писемності, а її служителі - справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу, вірними збирачами духовних скарбів, провідниками у світ нового і непізнаного.   

Бібліотекарі Скадовського району допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Бо саме бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

З вітальним словом виступив заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний: «Невеликою частиною бібліотек України є книгозбірні нашого району, в більшості з них працюють люди, для яких професія бібліотекар не просто робота, цеп оклик душі, це  місія на Землі. І сьогоднішнє свято – День бібліотек — довгоочікувана данина великому внеску  у культуру,  освіту, науку, духовність країни. Своєю щоденною кропіткою працею, доносячи до людей Нові соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України», Ви робите вагомий внесок у розвиток та виховання підростаючого покоління». 

Від імені голови районної державної адміністрації Євстратова Андрія Олександровича, він побажав працівникам бібліотек, читачам та усім тим, хто шанує і любить книгу, творчої наснаги, натхнення й нових успіхів у благородній просвітницькій справі на благо рідної України.

Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за велику просвітницьку роботу в галузі культури, естетичного виховання дітей, особистий внесок у розвиток бібліотечної справи району, запровадження сучасних інноваційних ідей та методів роботи бібліотек та з нагоди відзначення професійного свята — Всеукраїнського дня бібліотек, було нагороджено провідного бібліографа центральної бібліотеки для дорослих комунального закладу «Централізована комунальна система» Волошину Ольгу Миколаївну.

Усі присутні переглянули святкову концертну програму за участю творчих колективів району.

 

skadovsk.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2021
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa