nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК

ВІЗИТІВКА МІСТА СКАДОВСЬКА

Скадовськ знаходиться на півдні Херсонської області. Це місто районного підпорядкування, яке знаходиться на березі мілководної Джарилгачскої затоки. Скадовськ - це центр самої великої на півдні України курортної зони від Хорлів до Залізного Порту довжиною 100 км. Кожна із чорноморських курортних зон: Залізний Порт, Лазурне, Скадовськ, Хорли і Азовський - мають свої, сугубо індивідуальні і в багатому неповторимі, особливості. На острові Джарилгач, який протягнувся вузькою полосою на 40 км є чудові піщані пляжі, багаточисельні солоні озера, а чисте повітря та сонце створюють умови для відпочинку та лікування.

Скадовськ є ще молодим містом. Головною особливістю міста Скадовська є унікальна дитяча оздоровча зона із дитячими оздоровчими закладами, які знаходяться у місті. Такої теплої та лікувальної води, сонячних днів у других місцях немає, як у Скадовську. Зокрема, море біля міста є мілким і вода швидко прогрівається, що є небезпечним для купання дітей. Вода насичена великою кількістю йоду і має лікувальні особливості. Тому у Скадовську побудовано багато дитячих оздоровчих закладів, у яких відпочиває багато дітей.
Населення Скадовська нараховує біля 20 тисяч людей, але влітку під час сезону відпочинку населення нараховується біля 100 тисяч. У місті розвинена зайнятість у житловому секторі по прийому відпочиваючих. Скадовськ є невеликим містечком із шириною 1,5 км та довжиною 4,5 км. У місті біля 70 % вулиць є заасфальтованими з великою кількістю природних насаджень. Є багато розважальних закладів, особливо на набережній, які працюють для відпочиваючих. Оскільки Скадовськ є курортним містечком, то його життя насичено тільки три місяці, у період сезону відпочинку. Для того, щоб місто працювало на людей круглий рік, потрібно розвивати мережу культурних та туристичних закладів.

Всі підприємства, які знаходяться у місті, чекають відпочиваючих, оскільки свою продукцію реалізують перш за все на них. Добре розвинуто у місті індивідуальне будівництво, оскільки скадовчани зрозуміли, що для відпочинку людей треба запропонувати якісні послуги, зокрема, красиву кімнату із кондиціонером, холодильником, нормальною спальнею. Відпочиваючі повинні платити за нормальні умови відпочинку. Наші мешканці зрозуміли, що для того, щоб поповнити свій сімейний бюджет, необхідно вкладати гроші на створення умов для відпочиваючих. Також у місті будуються приватні готелі на 50 місць.

У Скадовську є великі підприємства (наприклад, філія фірми "Чумак" по переробці томатів та випуску консервної продукції). Це підприємство грає головну роль у Скадовську. З кожним роком ця фірма збільшує випуск продукції. У Скадовському районі велика врожайність помідорів, і тому люди їх здають на це підприємство, отримуючи за це кошти.

Великим підприємством Скадовська є Торговий порт, але на сьогодні він знаходиться у важкому стані, хоча у ньому і є поромна переправа до Зонулдаку. Є ще ряд маленьких підприємств, які грають особливу роль для міста. Так, наприклад підприємство "Жекльор", яке займається торгівлею нафтопродуктами, має свою пекарню та ресторан.

Добре розвинута у місті ще й мережа індивідуальних підприємств, які випікають хліб, мають свої магазини і працюють для відпочиваючих. Тому, Скадовськ може існувати перш за все тільки за рахунок відпочиваючих, від яких можна заробити кошти.

© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa