nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
05-08-2015

Спільна робота на благо людям

04 серпня 2015 року в приміщенні Скадовської районної державної адміністрації відбулося позачергове засідання районної міжвідомчої ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку,запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
На засіданні ради було розглянуто заяву громадянки С., яка звернулась до Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з проханням щодо припинення насильства в сім’ї з боку колишнього чоловіка. Звертаючись до присутніх, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Миронець, зазначила, що вчасне реагування на повідомлення щодо фактів насилля або жорстокого поводження з дітьми в сім’ї є першочерговим в роботі районної міжвідомчої ради.
За результатами засідання ради прийнято рішення проводити соціально-психологічну роботу працівниками Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей РДА, відділу кримінальної міліції та відділу освіти, молоді та спорту по налагодженню доброзичливих стосунків у родині та недопущенні повторних проявів насильства або загрози його вчинення.
Також Ольга Василівна акцентувала увагу на взаємодії між структурними підрозділами райдержадміністрації і організаціями, відповідальними за організацію профілактичної роботи щодо попередження вчинення насильства та жорстокого поводження з дітьми в сім’ї та необхідністю відвідувати сім’ї за місцем проживання, в яких виникають випадки насилля.

Скадовський район

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa