nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
28-11-2015

Скадовськ:Зустріч із російською совістю

 25 листопада 2015 року, в актовій залі Скадовської районної державної адміністрації відбулася зустріч із відомою російською правозахисницею, засновницею відомої групи «Груз 200 з України до Росії» Оленою Васильєвою. Із уст пані Олени прозвучали дані про різноманітні аспекти українсько-російської війни на Сході України.Зокрема, нею були репрезентовані дані стосовно людських втрат , які понесли всі сторони цього конфлікту: 11 000 українських солдатів вже не повернуться додому, 25 000 смертей у середовищі російських військовослужбовців і 40 000 загиблих військових найманців.
Такі великі цифри серед неукраїнських сил пояснюються багатьма факторами, не в останню чергу – поганим рівнем їх медичного забезпечення. Більше того, жінка розповіла про пересувний крематорій, який нині розміщений біля Луганська, і служить знаряддям для остаточного знищення доказів участі росіян та їх поплічників у цій кривавій м’ясорубці.
Також вона особливо наголосила на людяності наших вояків, бо ж їй відомі випадки, коли бійці батальйону «Донбас» медикаментозно допомагали своїм пораненим ворогам-росіянам (не маючи змогу їх забрати з собою, вони вводили їм кровоспинні препарати).
Для підняття бойового духу наших хлопців рекомендувала якнайширше висвітлювати їх успішні дії в ЗМІ, бо ж нині багато героїчних сторінок невідомі широкому загалу. «У процесі реформування ця армія перетворилась в армію спецназу, тобто орієнтовану на виконання невеликих задач, десь на території ворога. Тобто, по суті, Путін створив терористичну армію, не таку до якої ми звикли, коли ми говоримо про війну 1941-1945 рр….
Коли йде справжній бій, причому контактний, то українці виграють, тому що українці виховані інакше, виховані на старій тактиці. А ті використовують нову, по суті, програшну», – так висловилася Олена Борисівна про сучасні російські Збройні Сили.
Дуже критично вона ставиться і до сучасної російської політичної системи, всі гілки якої були названі нею такими, що керуються виключно з президентського кабінету. Згадала й про те, що Владімір Путін своїм указом засекретив дані про втрати армії РФ у мирний час.
А оскільки діяльність цієї хороброї жінки порушує норми вищезазначеного документу, проти неї вже порушено кілька кримінальних справ за статтею «екстремізм».
Дуже схвально пані Олена висловитись стосовно нашого рідного міста – «…єдиного дитячого курорту на пострадянському просторі». Але звернула увагу на те, що Скадовську все ж потрібні зміни, які забезпечать йому розвиток і процвітання.
Розмова велася у форматі діалогу, тому кожен бажаючий міг задати питання. Олена Борисівна Васильєва хоче отримати українське громадянство. Сподіваємося, що це стане реальністю в найкоротшій перспективі!

 

 Скадовська Палітра 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa