nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
04-12-2015

Скадовськ:Земля під колишньою школою-інтернатом давно – приватна власність

 Такого висновку можна дійти після ознайомлення із картою Державної служби земельного кадастру.

Кореспондент “Скадовської  палітри” у суботу, 28 листопада п.р., запитала у депутата шостого скликання Олександра Горяйнова, чи приймали на одній із сесій міської ради рішення про передачу земельної ділянки, на якій розташована Скадовська школа-інтернат,  у приватну власність упродовж останніх п’яти років? Олександр Євгенович відповів, що таке питання жодного разу не було запропоноване на сесію міськради. Директор Скадовської філії Херсонського фізкультурного училища і член виконкому минулого скликання Борис Руденко теж нічого нічого не знає про це. Він повідомив, що за документами, які є у філії та з якими він знайомився завдяки Інтернету, земельна ділянка по Шмідта, 32 – комунальна власність.


Міський голова Олександр Яковлєв здивований інформацією Держслужби земельного кадастру і працює із документами, які є у Скадовській мерії. Адже це рішення не могло бути прийняте деінде, ніж як на сесії міської ради.


Мені нічого не залишалося, як подати запит до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Протягом кількох хвилин прийшла відповідь про те, Кадастровий номер запитуваної земельної ділянки 6524710100:01:264:0003. Цільове призначення – 03.02. Форма власності – Приватна власність. Площа земельної ділянки – 5.6693 га. Місце розташування: Херсонська область, Скадовськийрайон, м. Скадовськ, вулиця Шмідта, 32.
Скадовська Палітра 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa