nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
21-12-2015

Скадовськ:За круглим столом митники, підприємці і влада обговорили партнерські стосунки

 Перший заступник голови Херсонської облдержадміністрації Валентина Січова, яка 14 грудня звернулася до правоохоронних органів та громадськості з приводу ситуації, що склалася під час розмитнення порому у Скадовському морському торговому порту, зібрала за «круглим столом» представників митної служби, Меджлісу кримськотатарського народу, районної держадміністрації та бізнесменів, які сприяли відновленню роботи порому, вони й висловили незгоду з діями митників.


Під час відвертого спілкування за круглим столом, коли всі сторони змогли висловити свою позицію, Валентина Січова відзначила: «Наше завдання, завдання місцевої влади і державних інституцій – вибудувати партнерські відносини з підприємцями але виключно на засадах законності та максимального скорочення термінів здійснення процедур митного документального оформлення.


Тому перед державними інституціями і підприємцями стоїть нелегке завдання – зламати стереотип взаємовідносин, що складався протягом багатьох років і навчитися вибудовувати співпрацю на партнерських засадах. Для покращення норм діючого законодавства необхідно залучати до співпраці народних депутатів України від Херсонщини, які, слава Богу, плідно працюють на благо області. Зараз всі сторони, що зацікавлені в покращенні інвестиційного клімату на Херсонщині, в пожвавленні підприємницької діяльності, і, як наслідок, – створенні нових робочих місць, повинні докласти максимальних зусиль, аби в майбутньому мінімізувати кількість помилок, що можуть виникнути у процесі підприємницької діяльності. Я сподіваюсь, що ми зробили висновки з цього уроку і другий пором, який зараз вже завантажується, буде нашим іспитом на зрілість, який ми маємо здати на відмінно».Перший заступник голови облдержадміністрації також відзначила, що і вона, і в.о. начальника Херсонської митниці ДФС Віталій Черкунов будуть на постійному зв’язку з бізнесменами, щоб оперативно реагувати на можливі проблеми та сприяти їх вирішенню.


Водночас, учасники зустрічі висловили однозначну підтримку відновленню регулярної поромної переправи, що позитивно вплине на розвиток області. Представники Меджлісу кримськотатарського народу і бізнесмени запевнили, що всіляко сприятимуть розвитку взаємовигідних відносин між Херсонщиною та регіонами Туреччини.

 

В.о. начальника Херсонської митниці ДФС Віталій Черкунов запевнив, що на майбутнє особисто відвідає Скадовський морський порт.

 

Також учасники зустрічі погодилися з необхідністю активізувати роботу громадської ради, яка створена при митниці та залучити до її роботи найбільш активних та соціально відповідальних підприємців, для того щоб на конструктивній основі відповідно до діючих норм законодавства відпрацьовувати партнерські стосунки.

 

Нагадаємо, 9 грудня, до Скадовського торгового морського порту прибув перший комерційний пором з Туреччини. Пором прибув з порту міста Зонгулдак , що в провінції Мерсін, з цитрусовими та овочами загальною вагою 400 тон.

 

У понеділок, 14 грудня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, звернулася до правоохоронних органів та мешканців області з офіційною заявою, яка стосується конфліктної ситуація, що склалася у Скадовському морському торговому порту між працівниками митниці та підприємцями, які 9 грудня з Туреччини, на поромі «Santa», завезли на Херсонщину товар.

 

У середу, 16 грудня Валентина Січова провела нараду стосовно ситуації з проведенням митних процедур у зоні митного контролю «Скадовськ» за участі представників Херсонської митниці ДФС, Головного управління Національної поліції в області, прокуратури Херсонської області, Головного управління ДФС в області.

 

 

Скадовська Палітра 


 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa