nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
12-01-2016

Щойно зникнуть міняйли валюти біля АТБ, і скадовчани повірять, що Майдан стояв не марно

 Скадовчани по-різному поставилися до демонтажу пам’ятника Володимиру Ульянову. Представники старшого покоління досі бурчить на своїх кухнях: “Вже б почекали, поки ми повмираємо…”


Розмови про це не вщухають, але тепер інше непокоїть земляків: чи не зникне невідомо куди трохи більше п’яти тисяч кілограмів якісної міді, з якої вилито постать Леніна у повний зріст?


Міський голова Олександр Яковлє обіцяв, що долю дорогоцінного металу буде вирішувати громада Скадовська. Але поки що жодних оголошень про публічне обговорення цієї теми немає.


Скадовськ прагне демократичних змін, бо як ще пояснити перемогу на виборах міського голови саме представника “Самопомочі”?


Хоч і не всі думки скадовчан потрапляють на шпальти місцевих ЗМІ, хочеться вирізнити з-поміж них одну (адже доводиться її чути і від молоді, і від пенсіонерів, і приватних підприємців та службовців, які поповнюють місцевий бюджет податками): символ тоталітаризму з площі міста зник. Коли вже з майданчика біля АТБ зникнуть валютні міняйли – символ життя “по поняттях”?Людей обурює факт здійснення незаконного підприємництва на виду податкової, міліції, прокуратури, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.


Скадовчани – за справедливість і чесність. Вони свято вірять: усі повинні дотримуватися закону під час  ведення бізнесу. Тоді Україну можна вважати по-справжньому інтегрованою у європейську спільноту. Тобто демократичною. І голосування в Раді Європи тут ні до чого.

 

 

Скадовська Палітра 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa