nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
15-02-2016

Скадовськ:Рада Майдану та інші громадські організації хочуть знати все про комунальну власність міста

 Наприкінці грудня 2015 року рада Майдану  разом із громадською радою району направила до міської ради лист, у якому просила провести інвентаризацію комунального майна міста й за її результатами створити відкритий публічний реєстр комунальної власності об’єктів з їхньою адресою, площею,  висновком експертів щодо їхнього стану, даними про орендарів й навіть короткою характеристикою договорів оренди про ціни та умови укладеної угоди.


Й ось 1 лютого на ім’я голови ради Майдану Наталії Зикової відповідь надійшла. Її розглянули на розширеному засіданні громадських організацій. На ній був присутнім також міський голова Олександр Яковлєв та депутат обласної ради Володимир Куріков.


Відповідь громадських активістів не задовольнила, оскільки в ній не було названо усі об’єкти комунальної власності.

Але були й несподіванки. Наприклад, міська громада дізналася про те, що їй належить військово-патріотичний табір “Олімп” по вулиці Поповича, 2а у Скадовську. Наразі цей заклад перебуває в оренді у приватного підприємця до 2035 року.


Аналізуючи документ, члени  громадських організацій побачили, що ряд об’єктів комунальної власності до завершення терміну продовжили  оренду на 20 – 40 років в жовтні 2015 року.


Оскільки частину об’єктів орендують екс-депутати минулого скликання, члени ради Майдану вбачають у прийнятих рішенням щодо оренди комунальної власності корупційну складову, а саме: рішення на останній сесії міської ради шостого скликання приймалося одноголосно, в тому числі за них піднімали руки й ті, хто брав в оренду нерухомість. А це є порушенням. Ці депутати у крайньому випадку повинні були утриматися й не голосувати за дане рішення, бо у такому разі виник конфлікт інтересів.

 

 

Скадовська Палітра 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa