nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
29-03-2016

Скадовськ:Поінформований – отже, озброєний!

Після російської анексії Криму й подальшої війни на Сході України особливої актуальності набули питання цивільного захисту населення. Кореспондентка «Скадовської палітри» вирішила поцікавитися цією проблематикою у проекції на місто Скадовськ, і принагідно й протестувати виконання Скадовською міськрадою Закону про доступ до публічної інформації.

Склавши запит, 18 березня 2016 року я віднесла його до 16-го кабінету будівлі Скадовської міськради (до речі, на самому сайті органу розміщена помилкова інформація про те, що це повинен бути 5-ий кабінет). У запиті я цікавилася таким:

Місцезнаходження в місті Скадовськ захисних споруд цивільного захисту (сховищ) (станом на 17 березня 2016 року).

Кількість захисних споруд цивільного захисту (сховищ), які готові, обмежено готові, не готові для використання за призначенням (станом на 17 березня 2016 року).

Максимальна кількість людей, яку здатні розмістити захисні споруди цивільного захисту (сховища) у місті Скадовськ (станом на 17 березня 2016 року).

Загальна сума коштів, що була виділена для утримання захисних споруд цивільного захисту (сховищ) у 2013, 2014 і 2015 роках у місті Скадовськ.

 

Стаття 20 Закону про доступ до публічної інформації інформує про строки розгляду запитів на інформацію. Зокрема:


Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

 

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

 

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

 

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

 

Хоча відповідь на мій запит надійшла згідно вимог закону, проте вона виявилася неповною (3 із 4 питань).

 

 

Скадовська Палітра

 

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa