nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
14-04-2016

Скадовськ:Ринковий бізнес: взяти, нічого не вкладаючи

 Сільгоспвиробникові зручно заїхати автомобілем на своє “робоче місце”: усе під рукою. Вигідно і для жителів Скадовська та гостей, які знають, що тут дешевше, ніж у критому павільйоні.

Ще 2012 року мерія обіцяла провести реконструкцію вулиці з тим, щоб місце торгівлі в дощ і спеку теж мало презентабельний вигляд. Але на каленадрі вже 2016 рік, і час в провулку зупинився.

Місць для всіх бажаючих продавати свою городину не вистачає, тому селяни згоджуються бронювати їх на весь літній період. Що, звичайно, дуже вигідно: можна спокійно підготуватися до базарного дня і відпочити вночі. Бо, коли “бронь” не діє, доводиться приїздити на ринок посередині ночі.

Вартість бронювання одного місця становить 360 гривень. Їх усього 60 в провулку. Тобто ринок отримує майже 22 000 гривень протягом дня-двох. І це – лише за цей невеликий шматок вулиці. До того ж щодня за місце торгівлі потрібно сплатити 7,50 грн. Навіть якщо зайнято 50 відсотків місць, це – 6,5 тисячі гривень на місяць. Насправді, ви ж розумієте, трохи більше.

Як ринок віддячує своїм спонсорам? Прибирає вулицю. Скільки коштує робота прибиральника і контролера, який відриває квитанцію і приймає гроші? Зважаючи на середню заробітну плату в Скадовську, не більше 2,5 тисячі гривень разом із податками. А, ще витратилися на фарбу, щоб чітко означити торговельне місце. Це, щонайбільше, 100 гривень на рік. Оце й усі збитки, які несе ринок за цей провулок.

Зважаючи на те, що ось-ось розпочнеться курортний сезон, цю частину ринку до осені вже ніхто не наважиться ремонтувати: людям потрібно заробити, і вони згодні на звиклі незручності.

Зате коли почнуться вибори, буде що обіцяти виборцям.
Скадовська Палітра 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa