nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
19-04-2016

Міський голова Скадовська Олександр Яковлєв прокоментував роботу депутатів

 Після сесії Скадовської міської ради Олександр Яковлєв написав на своїй сторінці у Фейсбуці: “Чи потрібно нам розвивати курорт? Здавалося б відповідь на це питання очевидна. Тим паче для депутатів, які обіцяли служити громаді Скадовська. Саме задля розвитку нашого міста, як курорту, я вже вдруге пропоную створити в міській раді дві нові посади – спеціаліст з розвитку міста, та спеціаліст з розвитку туризму. Було розроблене положення та посадові інструкції для цих працівників. Але, як виявилося розвиток курорту цікавить далеко не усіх депутатів. За проголосувало 12 депутатів. Проти або утримались депутати Олег Сокольчук, Галина Кабакова, Олег Васильєв, Людмила та Андрій Казберуки, Олександр Жук, Олексій Фролов, Галина Смірнова, Олексій Білоус, Олександр Липай, Євген Лавриненко, Оксана Закарян. Громада, що будемо [робити] з такими депутатами?

Також сміття з нашого міста скоро не буде за що вивозити, бо ті самі депутати кошти на цю послугу не виділили. Така позиція є деструктивною, тим паче перед початком сезону, і не дозволяє керівництву міста реалізовувати необхідні проекти. Сесія тривала майже 6! годин, і за цей час депутати ще встигли не підтримати реконструкцію магазину “Тавричанка”, виділення коштів на відкриття реєстраційного центру, освітлення всього міста, реконструкцію набережної. Сподіваюся, що деякі депутати, переглянуть своє ставлення, і на наступній сесії приймуть такі необхідні для громади рішення”.

Коментар “СП”. Зауваження міського голови слушні. Хотілося б почути пояснення своєї позиції і депутатів, які відмовилися підтримати вище зазначені рішення. Це наштовхує на думку про якісь підкилимні ігри, не доступні широкому загалові. Але депутати-опозиціонери, розпочинаючи двобій із міським головою, не прорахували тієї простої обставини, що і їхній бізнес напряму залежить від кількості відпочивальників, які приїдуть до Скадовська, або не приїдуть, якщо місто потоне у сміттєвих відходах. Також не додає іміджу напівзруйнована “Тавричанка” в центрі Скадовська. Кому наразі гірше роблять депутати, саботуючи рішення? Мабуть, що й собі. Якщо, звичайно, не збираються свій бізнес днями перемістити, скажімо, на Марс.
Скадовська Палітра

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa