nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
25-01-2017

Заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України пройшли у навчальних закладах Скадовського району

22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Собор душі є у кожного із нас, а одним із головних завдань собору душі є знати і пам’ятати свою історію.

Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо кожен розуміє, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.

Протягом 16-20 січня у загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на виховання в учнівської молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народу, утвердження демократичних цінностей і пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті й нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.

У школах проведено виховні години «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності», інформаційні хвилинки «Соборність України. Естафета поколінь: від діда-прадіда до онука», бесіди, тематичні уроки, круглі столи, диспути, бесіди, загальношкільні виховні заходи, присвячені політичним та історичним подіям в утворенні і зміцненні української державності, історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

У шкільних бібліотеках оформлено книжкові тематичні виставки «Україна: Схід і Захід разом», «Соборна Україна: від ідеї до життя». Запропоновано для обговорення публіцистичні матеріали: Одарченка П. «Видатні українські діячі», статті, нариси Солдатенка В.Ф. «Українська революція. Історичний нарис», Верстюка В. «Діячі Української Центральної Ради. Бібліографічний довідник».

Вчителі образотворчого мистецтва залучили учнів 5-11 класів до конкурсу малюнків та стіннівок «Соборна Україна – це значить, що наша Держава – єдина!», «Історія України і державотворення», «Я живу в Україні».

Учителі історії та права разом із учнями 9-11 класів провели краєзнавчу презентацію з історії української державності «На шляху до свободи та незалежності», засідання за «круглим столом» «Історія та сьогодення української Соборності», історичні п’ятихвилинки під гаслом «22 січня 1919 року – визначальна подія у державотворенні України».

Лідерами учнівського самоврядування організовано перегляд та обговорення документальних фільмів «Обличчя купюри. Михайло Грушевський», «Свято Злуки. Політика пам’яті» та «Апельсинова долька» Ігоря Кобріна, бесіди-вікторини для учнів 3-4 класів «Що ми знаємо про Соборність України», експрес – ігри для учнів 5-6 класів «Що ти знаєш про Україну?».

До проведення святкових заходів долучився Центр дитячої та юнацької творчості.Працівниками Центру було проведено майстер клас на тему «Україна єдина соборна». Вихованці гуртку «Моделювання іграшок-сувенірів» виготовляли із кольорового паперу святкові листівки із символікою України.

А у студії образотворчого мистецтва провели майстер-клас «Малюємо український пейзаж», та заняття з розвитку художнього смаку «Україна – ти в нас єдина!».

18 січня в Олександрівській ЗОШ була проведена лінійка – «Хай квітне наша Україна».

Учні об’єднали всі області України під загальним гаслом «Україна – єдина країна». На уроках історії в 10-11класах розглядалися питання, пов’язані із проголошенням Акту злуки Української народної республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. У фойє була організована виставка-панорама «Соборність рідної землі – основа нації й народу. Учні 7 класу виготовили й підписали арт-листівки для воїнів АТО.

Коли діти цілої школи, взявшись за руки, щиро співають «А ми нашу славну Україну розвеселимо», випромінюючи натхнення, завзяття та радість, серце сповнюється впевненістю та оптимізмом, що слова, які з таким запалом вони промовляють, обов’язково здійсняться. Саме таку ідею і було вкладено у флешмоб «Україна – моя велика родина».

Гуртківцями ЦДЮТ в школі були проведені спортивно-патріотичні змагання з волейболу 9-11 класів «Єднання заради Незалежності». Дві години захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань.

Того ж дня скадовські гуртківці «Джура» на виховному занятті «Що цікавого я знаю про Україну» взяли участь у грі-вікторині і показали високі знання з історії та сучасності України. А 19 січня  гуртківці «Студії образотворчого мистецтва» виготовляли листівки «З Днем Соборності України» для воїнів АТО. 

Всі заходи, проведені у навчальних закладах району до Дня Соборності, були масштабними і водночас надзвичайно щирими.

 

Скадовські новини

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa