nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
07-02-2017

Скадовськ:З Кримського Титану звільнили мешканців Херсонської області

Російська окупаційна влада продовжує формувати «фільтраційну зону» на адміністративному кордоні АР Крим з материковою частиною України. Як наслідок цього керівництвом заводу «Кримський Титан» було звільнено працівників з українським громадянством, мешканців Херсонської області. Про це повідомляє керівництво ОТУ «Південь».

Причинами звільнення названо буцімто забезпечення режиму безпеки та попередження терористичних актів на об’єктах стратегічного призначення. В присутності співробітників МВС та ФСБ РФ особам, що потрапили до категорії «небажаних», запропонували отримати компенсацію у розмірі двомісячної заробітної платні та влаштуватись на інші «нережимні» підприємства на території окупованого Криму та РФ. Насправді, таким чином ФСБ проводить «зачистку» неблагонадійних для них елементів, якими є громадяни України.

Крім того окупаційна влада Криму проводить заходи, спрямовані на зменшення кількості осіб,які виїжджають з окупованого півострова у Херсонську область.

Таким чином окупаційна влада створює подобу «залізної завіси», яка існувала в Радянському Союзі, метою якої було вбереження від розчарувань від реалій життя на півострові жителів окупованої території.

Для цього окупанти не гребують брудними методами. Так, 24 грудня 2016 року представниками так званого уряду АР Крим через ЗМІ оприлюднена інформація про небезпеку перебування жителів Криму на території України. Зазначене пояснюється буцімто антиросійськими настроями населення, яке перебуває під постійним тиском пропаганди, а також діяльністю націоналістичних незаконних збройних формувань, які нібито існують в нашій країні.

Херсонська облдержадміністрація направила листи до Управління Служби безпеки України у Херсонській області та Управлінню Служби безпеки України в Автономній республіці Крим і Севастополі з проханням опрацювати та прийняти відповідні заходи у межах їх повноважень.Скадовські новини

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa