nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
17-06-2009

Депутати міської ради встановили стипендії спортсменам

На 39-ій сесії міської ради 5-го скликання депутати прийняли до відома інформацію начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера міськради Г.Пастерчук про виконання міського бюджету за перший квартал нинішнього року.

За три місяці до бюджету Скадовської міської ради надійшло 1 579 343, 96 гривень при запланованих 1 088 300, перевиконання становить 45 відсотків. Заслухавши інформацію по деяких видах доходів детальніше, особливу увагу було приділено надходженням коштів від встановлення рекламних щитів тощо. Депутати доручили постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, планування та виконання бюджету, встановлення місцевих податків та зборів, комісії з питань депутатської діяльності та етики та фінансово-господарському відділу міськвиконкому провести облік встановлених у місті рекламоносіїв, перевірити наявність договорів та стан оплати. Також вищезгаданим комісіям необхідно перевірити договори оренди комунального майна, повноту сплати оренди та наявність дозволів на суборенду.

Після цього депутати надали право виконуючій обов’язки місь-кого голови О.І.Бутенко у разі ви-никнення тимчасових касових розривів міського бюджету отримувати короткотермінові позички на їх покриття у Головному управлінні Державного казначейства та внесли деякі зміни до бюджетних призначень та доходів міськради на 2009 рік.

На засіданні було розглянуто низку проектів рішень, що стосувалися земельних питань. Зокрема про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою, про її затвердження; про надання згоди на розробку проектів із землеустрою щодо надання земельних ділянок в оренду тощо.

Депутати встановили стипендії спортсменам міста, майстрам спорту України Дмитру Чумаку, Едуарду Савченку, Олександру Мозговенку.

На сесії було внесено уточнення до порядку розміщення об’єктів дрібно-роздрібної торгівлі на території Скадовська та прийнято рішення надати дозвіл в. о. міського голови О.Бутенко на підписання договорів про надання юридичних послуг Скадовській міській раді. Йдеться про договори з юридичними фірмами, які б відстоювали інтереси міськради у судах з огляду на існування спорів між Скадовською міською радою та податковою інспекцією, філією ВАТ «Херсонгаз», іншими організаціями та установами. Мається на увазі й захист ділової репутації Скадовської міської ради.

У цілому сесія пройшла бурхливо, однак результативно.

Прес-центр міської ради.

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa