nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
20-01-2011

Міста побратими Скадовськ і Новополоцьк

У ході дружнього візиту Скадовського міського голови Гавриша Олександра Васильовича до міста Новополоцька, Білорусь, 13 січня 2011 року підписано Договір про співробітництво і побратимські відносини м. Новополоцька (Республіка Білорусь) та м. Скадовська (Україна). 

Міста-побратими й до нині обмінювалися дружніми візитами, вивчався досвід та традиції. Промисловий Новополоцьк, місто з масштабно-розвинутою нафтопереробною промисловістю та Скадовск-курорт наразі закладають тісні багатогалузеві стосунки. Тож укладання договору, який підписали голова Новополоцького міськвиконкому Кочанова Н.І. та міський голова Гавриш О.В., є добрим ствердженням розвитку братерських відносин. 

Партнерство міст засновано з метою забезпечення ділового, культурного, наукового, спортивного співробітництва громадян і організацій, а також з метою зміцнення довіри, взаєморозуміння і дружби між народами. 

Кожна зі сторін Договору для реалізації має на меті здійснення взаємовигідних економічних і соціально-культурних зв’язків у наступних галузях: обмін досвідом роботи в економічних і виробничих сферах; торгівля і послуги; охорона навколишнього середовища; охорона здоров’я і соціальна допомога; вища, середня-спеціальна, шкільна і дошкільна освіта; культура і мистецтво; спорт і туризм; інші сфери, які представляють взаємну зацікавленість. 

Першими виявила зацікавленість галузь спорту й незабаром група юних спортсменів прибуде на тренування до Скадовську.

За матеріалами Скадовської міської ради

АМУ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa