nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
23-01-2012

В Херсонській академії неперервної освіти планують готувати керівників закладів освіти

Голова обласної ради Віктор Пелих виконав почесну місію – вручив атестати доцента Міністерства освіти та науки України трьом викладачам Комунального вищого навчального закладу "Херсонська академія неперервної освіти".Справжнім святом для колективу вишу стало вручення атестатів двом викладачам кафедри теорії та методики виховання (Л.Назаренко та Л.Устиновій), а також викладачу кафедри теорії та методики викладання гуманітарних дисциплін (Т.Камінарець). Очікують в академій й на три дипломи кандидатів наук: для О.Стребної, Л.Чумак та І.Шиманович. Адже, за словами директора установи Анатолія Зубка, Херсонська академія неперервної освіти має багато перспективних планів та не стоїть на місці:

- Зараз наш навчальний заклад – один із найсильніших у державі серед закладів післядипломної освіти. Ми не стоїмо на місці. Херсонська академія неперервної освіти має багато амбітних планів на майбутнє. Зокрема, уже зібрано необхідні пакети документів на підготовку магістрів зі спеціальності «Керівник навчального закладу». Сфера управління – це той важливий чинник, від якого значною мірою залежить розвиток навчального закладу та його майбутнє.Голова обласної ради Віктор Пелих підтримав таку ініціативу:

- Кадровий голод у сфері управління зараз відчувається, як ніде. Адже і у сфері державного управління, і в освіті, і на підприємстві вміле керівництво – це запорука успіху. Ми готуємо спеціалістів, та не навчаємо як управляти колективом, приймати рішення, йти до мети. Тому вашу ініціативу, я безумовно, розділяю і гарантую вам підтримку в цьому питанні на регіональному та на державному рівнях.

Крім того, Віктор Пелих зауважив, що питання підготовки управлінців для закладів освіти в Херсонській області стоїть дуже гостро. Тому в цьому питанні заклад підтримають і в обласній раді, і в ОДА.

Олена Ботвінцева

oblrada.ks.ua

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa