nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
06-02-2012

У центрі уваги колегії — виконання бюджету району за 2011 рік та Програма розвитку Скадовського району у 2012 році.

Перше у цьому році засідання колегії районної державної адміністрації відбулося 01 лютого 2012 року у селекторній залі районної державної адміністрації. Для участі в засіданні були запрошені голови місцевих рад, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій району.

На колегії обговорювалися наступні питання: про підсумки виконання районного бюджету та місцевих бюджетів району за 2011 рік, про проект Програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2012 рік, про організацію діяльності служб, відділів, управлінь районної державної адміністрації, виконкомів місцевих рад щодо забезпечення реалізації прав дітей на території Скадовського району.

По першому питанню було зазначено, що виконання бюджету за 2011 рік склало 109,2% до плану. Місцеві ради у 2011 році спрацювали з вагомими вільними залишками, які в цьому році дадуть можливість вирішити актуальні питання. В першу чергу ці капіталовкладення будуть спрямовані на охорону здоров'я та освіту. Єгор Олександрович Устинов зазначив, що для поповнення районного бюджету в цьому році необхідно посилити роботу з оздоровчими закладами району, які повинні здійснювати виплату податків до районного бюджету, а не за місцем їх реєстрації. Також звернув увагу на необхідність активізації роботи виконкомів місцевих рад із землевласниками та підприємцями району щодо своєчасної та в повному обсязі сплати податків згідно чинного законодавства. Акцентував увагу присутніх на необхідності за рахунок додаткових надходжень створити спеціальні пожежні команди в смт Лазурне, відкриття дитячих садків та інші соціально необхідні заходи.

З другого питання головою районної державної адміністрації Є.О.Устиновим зроблено детальний аналіз кожного розділу програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік. Це рішення з окремими доопрацюваннями прийнято в цілому.

Питання забезпечення реалізації прав дітей також потребує великої уваги, так як воно стоїть на особливому контролі Президента України В.Ф.Януковича та Уряду нашої держави. ”Чужих дітей не буває - це повинно стати лозунгом усіх служб, виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, які працюють з різними категоріями дітей”, - зазначив Єгор Олександрович. Він підкреслив, що необхідно зробити все можливе для дітей, які виховуються у державних закладах, та вирішити питання влаштування їх у родини.

Крім того, було розглянуто низку питань щодо схвалення проектів нових районних програм та заходів по їх виконанню на 2012 рік, а також питання у порядку контролю.

Після розгляду питань відділом освіти районної державної адміністрації та Радгоспненською сільською радою була проведена презентація відкриття дитячого садка в селі Комсомольське.

 У роботі колегії взяли участь помічник-консультант народного депутата України Журавка О.В.- Баутіна Людмила Володимирівна та начальник управління сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації — Кравець Олег Миколайович.

 

За інформацією skadovsk.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa