nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
03-02-2014

Скадовські депутати не підтримали облраду

У Cкадовську під час 36-й сесії районної ради, що відбулася у п’ятницю, 31 січня, голова ради запропонував підтримати звернення Херсонської обласної ради до президента навести порядок в країні, а фактично ввести надзвичайний стан, яке роздали перед сесією.
 
«За» проголосувало 10 депутатів із 22 присутніх: 2 комуніста й 8 регіоналів. Для прийняття рішення потрібно було 16 голосів (враховуючи, що загальна кількість - 30 депутатів). Очевидно розрахунок був на те, що фракція ПР у раді – 15 депутатів, плюс 3 комуністів. Але частина депутатів від Партії Регіонів та 1 комуніст не з’явилися на це голосування, хоча знали про час сесії. Народ на півдні починає прокидатися й вестися на провокації, розуміючи в яку криваву бійню їх втягує Партія Регіонів.
 
В результаті депутати прийняли таке звернення до президента:


«У своїй діяльності місцеві ради Скадовського району Херсонської області завжди дотримувалися Конституції і законів України. Ми керуватимемося Буквою Закону й надалі, не дивлячись ні на які провокації.


Органи місцевого самоврядування, які представляють громади Скадовщини ніколи не визнають, і тим більше, не підпорядковуватимуться будь-яким спонтанно і протизаконно сформованим утворенням.
 
Ми визнаємо легітимною тільки ту владу, яку обрав народ, згідно із демократичними процедурами, визначеними у вітчизняному законодавстві, визнаними світовою спільнотою такими, що відповідають принципам народовладдя. Тільки мирно, шляхом переговорів і пошуку компромісу можна відновити стабільність у державі та спокій у суспільстві, адже розбрат і жорстокість - це шлях у нікуди.

 
Ми не маємо права зрадити наших виборців, які наділили нас повноваженнями представляти інтереси їхніх громад!»ВГОРУ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa