nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
10-02-2014

Скадовськ: Запобігти підтопленню населених пунктів району

Чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося 07 лютого 2014 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, голови комісії Кузьменка І.І. На засіданні обговорено головне питання, яке постало перед районом - це весняна повень та підтоплення населених пунктів району.

З метою забезпечення готовності органів управління, сил і засобів до оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підтопленням членам комісії був представлений план дій щодо пропуску льодоходу, повені, паводків та підтоплення у 2014 році, який  розроблено з урахуванням досвіду попередніх років.

Архітектор м.Скадовська Питомець С.В. проінформував, що в свій час для відведення поверхневих вод на території міста була побудована розгалужена сітка земляних водовідвідних відкритих каналів, але при будівництві житлової та інженерної інфраструктури вони були зруйновані. При будівництві доріг з асфальтовим покриттям не було враховане вертикальне планування території, трубопереїзди не облаштовувались. У результаті земельні ділянки мешканців міста опинились нижче від рівня цих доріг, тому при  надмірній кількості опадів, та різкого танення снігу ці території затоплювались як рисові чеки. Скадовською міською радою проводиться постійна робота по запобіганню підтоплення міста, а саме:

- проводиться реконструкція системи каналізації м.Скадовська;
- здійснюється капітальний ремонт та реконструкція системи водовідведення дощових вод;

- комунальним підприємством «Очисні споруди» придбано відповідне обладнання, в т.ч. 13 мотопомп, 1600 м. пожежних рукавів тощо на суму 187,0 тис. грн.

Начальник Скадовського управління водного господарства Пащенко В.С. проінформував, що дренажні свердловини у кількості 7 одиниць готові до роботи, а обвідні та огороджуючи  канали почищені та готові до пропуску води.

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала виконкомам міської, селищної та сільських рад розробити та затвердити відповідні плани дій органів місцевого самоврядування щодо пропуску льодоходу, повені та паводків у 2014 році та протягом лютого місяця виконати всі заходи щодо попередження підтоплення населених пунктів району.

Підводячи підсумки засідання, заступник голови районної державної адміністрації Кузьменко І.І. зазначив, що виконання затвердженого плану виконкомами місцевих рад та усіма службами району, створення аварійно-рятувальних комунальних служб та забезпечення їх пересувними електростанціями, мотопомпами, пально-мастильними матеріалами дасть змогу вирішити питання щодо оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з підтопленням.

Офіційний сайт Скадовського району

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa