nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
11-02-2014

Скадовськ: Фестиваль дитячої творчості на старті

Другий фестиваль дитячої творчості «Таврійська хвиля» у Херсонській області проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та розвитку їх творчих здібностей. Яскраву і талановиту феєрію юних митців вперше було відкрито у Скадовську, на Чорноморському узбереєжжі.

Нині починаються відбіркові тури другої фестивальної ходи з 15 січня по 21 червня 2014 року. Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 23.01.2014 № 34 затверджено графіки проведення відбіркових турів. У Скадовську І тур пройде 4 квітня.

ІІІ тур – фінал проводиться 19 червня 2014 року на базі Скадовського районного Будинку культури. Заключний гала-концерт переможців відбудеться 21 червня 2014 року в м.Скадовську.

Умови та порядок проведення Фестивалю

1. До участі у Фестивалі запрошуються діти віком з 5 по 17 років включно. Учасники беруть участь у Фестивалі у складі творчих колективів, ансамблів або як окремі виконавці (далі – учасники).

2. Фестиваль проводиться за наступними номінаціями:
1) номінація «Вокал» (соло, дуети, тріо, групи);
2) номінація «Хореографія» (соло, дуети, ансамблі);
3) номінація «Оригінальний жанр» (стрибкова та силова акробатика).

3. У номінаціях «Вокал» та «Хореографія» учасники, яким присвоєно звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» беруть участь окремо від інших учасників.

4.Фестиваль проводиться у таких вікових категоріях:

1) у номінації «Вокал»: молодша група - з 5 по 7 років включно; середня група - з 8 по 14 років включно; старша група - з 15 по 17 років включно;
2) у номінації «Хореографія»: молодша група - з 5 по 9 років включно; середня група - з 10 по 14 років включно; старша група - з 15 по 17 років включно;
3) у номінації «Оригінальний жанр»: молодша група - з 8 по 9 років включно; середня група - з 10 по 15 років включно; старша група - з 16 по 17 років включно.

5. Фестиваль проходить у три тури:

І тур – відбірковий, який проводиться у районах (містах) Херсонської області з 15 січня по 15 березня 2014 року включно.
ІІ тур – зональний, проводиться з 16 березня по 18 червня 2014 року включно на базі районних (міських) будинків культури Херсонської області згідно з графіком, який затверджується розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації. У ІІ турі беруть участь переможці (І місце) І туру Фестивалю. Програма проведення ІІ туру Фестивалю затверджується обласним організаційним комітетом Другого фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля».
ІІІ тур – фінал, проводиться 19 червня 2014 року в місті Скадовську Херсонської області. У ІІІ турі беруть участь переможці (І місце) ІІ туру Фестивалю.

6. За підсумками проведення ІІІ туру Фестивалю визначаються переможці, які беруть участь у гала-концерті. Гала-концерт проводиться 21 червня 2014 року в місті Скадовську Херсонської області.

7. Для участі у І турі Фестивалю учасники надсилають анкету в довільній формі до районного (міського) організаційного комітету 14 січня 2014 року. До анкети додаються аудіо- та/або відеозаписи на CD- або DVD-диску із записом конкурсного номера.

8. Учасник Фестивалю виконує 1 конкурсний номер тривалістю до 5 хвилин.

9. Учасники Фестивалю зобов’язані дотримуватись цього Положення, норм поведінки, правил техніки безпеки та експлуатації обладнання й приладів.

10.Під час проведення Фестивалю обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням Закону України «Про захист персональних даних».СКАДОВСЬК

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa