nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
13-02-2014

Скадовськ: На позачерговому засіданні виконавчого комітету

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради розглядалися проекти:

1. Звіт про хід та результати виконання бюджету міста Скадовська за 2013 рік.
2. Звіт про хід та результати виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста та цільових програм на 2013 рік».
3. Про затвердження проекту бюджету м. Скадовська на 2014 рік.
4. Про затвердження проекту «Програми соціально - економічного та культурного розвитку міста Скадовська та цільових програм на 2014 рік».
5. Про внесення змін до рішення міської ради від 14.02.2014 року № та розподіл частин вільних залишків коштів, що утворилися станом на 01.01.2014 року.  

Нагальні питання викликали ряд обговорень. Так, цьогоріч заплановано відновлення спільної комісії з податковою службою по курортному збору. Міський голова О.В.Гавриш прокоментував недоліки по збору даного місцевого податку й наголосив, що поки не буде визначено загальнодержавного механізму його справляння, позитивних зрушень не відбудеться, звичайно, підприємці уникатимуть його сплати. На рівні Асоціації міст України це питання й донині залишається не вирішеним для відповідних невеличких курортних міст.

У поточному році працюватимуть дві нові програми - участі міського бюджету у будівництві обласного перенотального центру, що є загальнонаціональною програмою, та програма з оздоровлення дітей у пришкільних таборах. Олександр Васильович зазначив, що сприяння районним програмам є необхідним, адже бюджет району загалом утримує захищені статті, на інші видатки коштів не вистачає. Тож підтримати оздоровлення дітей міста необхідно.

Чимало корисних справ заплановано на поточний рік, це прокладання нового покриття вулиць Карла Лібкнехта і Поповича. Для отримання матеріальної допомоги інвалідам буде знижено критерії по її отриманню. Чимало надано ї буде продовжуватись фінансування прокладання мережі каналізації та дренажів, нині є позитивний результат, танення снігу наразі відбулося без особливих ускладнень і затоплень, створена мережа дозволяє мобільно відвести накопичення води.
Міський голова зауважив, що і цього року буде проведено капітальні ремонти дахів багатоповерхівок, заплановано 5 будинків. За результатами даного напрямку роботи більшість багатоповерхівок у місті мають нові шиферні шатрові дахи.

У минулому році було розроблено технічні умови проекту захисту міста від шкідливої дії вод (підтоплення, затоплення). Реалізує цей проект КП “Водне господарство”, це позитивні кроки для міської громади, - відзначив у міський голова. Важливо, що даний напрямок підтримують депутати міської ради.

Програма ремонтів тротуарів міста працює і є плани й на поточний рік, наразі обрано ділянки, де є найбільш активний рух пішоходів.

Від членів виконавчого комітету надходили питання по закупівлі нового обладнання та механізмів.
Даний напрямок обрано під час розподілу вільних залишків, відповів Олександр Васильович, це 6,5 млн. гривень, більшість складає кредиторська заборгованість за вже проведені роботи, решта буде направлена на придбання обладнання для садків (генераторів, кухонного обладнання), ремонтні роботи очисних споруд та насосних станцій, ін.

( На фото; міський голова вітає члена виконавчого комітету Бабича Олександра Михайловича з ювілеєм від дня народження).

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa