nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
27-02-2014

Скадовськ: Піклуючись про екологічні наслідки глибоководного буріння у шельфі Чорного моря

У лютому відбулася конференція Партії зелених України. На обговорення зібралися представники регіональних осередків країни. У роботі брали участь депутати Скадовської міської ради Олексій Фролов та Олег Васильєв. Ключове питання зборів вимагало опрацювання невідкладних рішень, саме про це йшлося на конференції.


Звертаючись до присутніх, лідер партії Курикін Сергій Іванович, наголосив, що у 2013 році Україна підписано ряд угод з іноземними інвесторами (транснаціональні компанії Eni та EDF, Chevron) про глибоководний видобуток (до 1000 метрів) нафтогазоносних родовищ на шельфі Чорного моря, власних сучасних технологій відповідного видобутку у країні немає . У рамках проекту очікується збільшення щорічного видобутку нафти і газу на 2-3 млн.т. Відповідно до угоди компаніям-інвесторам залежатимуть 75% видобутих вуглеводнів. Угода укладена на 50 років із можливістю продовження терміну її дії.

На конференції обговорювався сумний досвід наслідків нештатних ситуацій на нафтопромислах. Як приклад вибух на нафтовій платформі у Мексиканській затоці у 2010 році спричинив появу плями діаметром 965 км, яку не вдалося нейтралізувати, тому проводилося її випалювання. Наслідки аварії мали катастрофічний вплив на довкілля затоки.

Ризик використання підводних покладів України пов’язаний з екологічною небезпекою. Для зменшення екологічних загроз Партія Зелених виступає за забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації та здійснення контролю за діяльністю видобувних компаній з використанням усіх наявних інструментів національного і міжнародного права, зокрема положень Оргуської Конвенції.
Скадовська міська рада

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa