nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
28-02-2014

Скадовськ: Мінімальна заробітна плата – це державна гарантія

З метою забезпечення виконання завдань щодо забезпечення державних мінімальних гарантій оплати праці та виявлення неоформлених працівників в Скадовському районі проводиться відповідна  робота, спрямована на підвищення рівня заробітної плати та стабілізацію її поточних виплат. Контроль за станом виплати заробітної плати та дотриманням мінімальних гарантій у сфері оплати праці здійснює тимчасова комісія, створена при районній державній адміністрації. Так 27 лютого 2014 року в управлінні праці та соціального захисту населення Скадовської РДА відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи по легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

На засіданні, яке проходило під головуванням заступника голови районної державної адміністрації - голови робочої групи Анатолія Розумного, були присутні керівники управління Пенсійного фонду України в Скадовському районі, Скадовської ОДПІ, відділення ВД фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Скадовському районі, районного відділу статистики, управління праці та соціального захисту населення, Скадовського районного центру зайнятості та запрошені керівники суб’єктів господарювання різних форм власності району.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань:
- про дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці найманим працівникам на підприємствах, установах району;
- про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

У ході засідання було розглянуто пояснення керівників підприємств, а також фізичних осіб-підприємців, які за даними управління Пенсійного фонду України в Скадовському районі не дотримуються вимог чинного законодавства щодо дотримання мінімальних гарантій в сфері оплати праці для найманих працівників. Прийнято до уваги усі проблемні питання, які виникають у роботі робочої групи, розглянуто пропозиції та намічені  шляхи їх вирішення. 

За результатами засідання 3 керівникам рекомендовано надати до ПФУ у Скадовському районі, Скадовської ОДПІ та управління праці та соціального захисту населення Скадовської РДА довідки про причини переведення працівників на неповний робочий день. По можливості перевести найманих працівників, які працюють на 0,5 ставки, на повну ставку з оплатою праці на рівні 5-10% вище законодавчо встановленого мінімального розміру.

skadovsk.com

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa