nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
28-03-2014

Скадовськ: На сесії міської ради

Сьогодні відбулася ХХХІІІ сесія міської ради. У її роботі брали участь 26 депутатів міської ради, представники громадськості міста.

Головуючи, міський голова Гавриш О.В. запропонував нагальні питання, які турбують активістів міської громади, розглянути у першу чергу.

Тож, першим до розгляду був представлений проект рішення “Про звіт КУ “Скадовський Центр правової допомоги” щодо результатів діяльності за 2013 рік та внесення змін у рішення Скадовської міської ради Херсонської області від 26.12.2012 року № 423 “Про створення Комунальної установи “Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області” та в рішення Скадовської міської ради Херсонської області від 14.02.2014 року № 663 “Про затвердження бюджету м. Скадовська на 2014 рік”. Постало питання про припинення роботи Центру після перевірки прокуратури району. Виступаючи перед присутніми, директор Центру Шульга І.В. повідомив, що первинна правова допомога надавалася з 2010 року, того часу фінансування його проводилось за рахунок Міжнародного фонду “Відродження”, наразі утримання відбувається бюджетним коштом. З моменту заснування щороку послуги отримували 1000-1200 малозабезпечених осіб.

Приписом прокуратури наразі утримання Центру первинної правової допомоги вважається не ефективним у розрізі фінансування, а також таким, що дублює функції державних установ та органів суду.

Обговорюючи питання функціонування Центру, виступив депутат міської ради Керекелиця А.І., запропонувавши зекономити кошти бюджету і максимально надати їх Збройним Силам. Пропозицію підтримав міський голова, доповнивши, що надано письмове звернення до Верховної Ради з метою врегулювання можливості надання допомоги з міських бюджетів до Армії, вільні залишки минулого року, а це близько трьох мільйонів, доцільно було б направити саме на ці потреби.

Секретар міської ради Бутенко О.І. на підтримку Центрі завірила у необхідності його роботи, адже питання які задають заявники часто стосуються різних сфер, пов’язати які складно пересічним громадянам.

Депутат міської ради Кабакова Г.О. запропонувала переглянути фінансування Центру з метою економії бюджетних коштів. Лиховид О.М. надав пропозицію створити патронатну службу при міському голові з відповідними функціями.

Вислухавши всі пропозиції, депутати міської ради проголосували за проект, що пропонує зекономити бюджетні кошти, про що надано доручення бюджетній комісії.

Наступним питанням, що турбувало громадськість, стала пропозиція про включення представників ради майдану до складу членів виконавчого комітету міської ради. Міський голова закликав підтримати пропозицію і збільшити наразі чисельний склад виконкому. На наступній сесії кандидатури Головка А.В., Яковлева О.Ю. та Семьонова Ф.Й будуть розглядатися до складу виконкому міської ради.

Останнім з нагальних питань стало звернення громадськості про необхідність реконструкції пам’ятника Леніну. Гавриш О.В. прокоментував різні сторони бачення жителів міста, адже чимало листів з підписами надійшло про збереження пам’ятника як частини історії країни, та згадки для багатьох про часи Радянського Союзу. Олександр Васильович сказав:”Ми живемо передусім у місті-курорті, незабаром початок курортного сезону, а більшість відпочиваючих у пошуках визначних місць залюбки фотографуються біля пам’ятника. У цьому питанні треба бачити результат, що це дасть громаді. Не виважені дії були прийняті, коли у місті підірвали величний Свято-Сергієвський храм, який нині відбудовує вся громада. Не можна повторювати бездумно помилок минулого.”

Пропозицією міського голови стало обговорення цього питання на громадських слуханнях та проведення масштабного опитування громадськості за участі опонентів різних сторін.

Надалі депутати розглянули питання порядку денного:

1.Про стан роботи по встановленню і зміні меж міста Скадовська та по коригуванню генерального плану міста.
2. Про стан роботи по організації території Національного природного парку “Джарилгацький”.
3.Про внесення змін до рішення міської ради від 23 вересня 2010 року № 1023 “Про затвердження складу комітету з конкурсних торгів та положення про комітет з конкурсних торгів”.
4.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Очисні споруди” на 2014 рік.
5.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Скадовська міська друкарня” на 2014 рік.
6.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Скадовський міський кінотеатр Скадовськ” до 2017 року.
7.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства “Водне господарство” до 2020 року
8.Про прийняття до відома стратегії розвитку комунального підприємства “Очисні споруди” до 2017 року.
9.Про прийняття до відома стратегії розвитку комунального підприємства “Скадовська міська друкарня” до 2017 року.
10. Про звіт КУ “Скадовський Центр правової допомоги” щодо результатів діяльності за 2013 рік та внесення змін у рішення Скадовської міської ради Херсонської області від 26.12.2012 року № 423 “Про створення Комунальної установи “Центр з надання безоплатної первинної правової допомоги Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області” та в рішення Скадовської міської ради Херсонської області від 14.02.2014 року № 663 “Про затвердження бюджету м. Скадовська на 2014 рік”.
11. Про надання в оренду частини майнового комплексу Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Херсонському економічно-правовому інституту та затвердження експертної оцінки.
12. Про надання в оренду частини нежитлового приміщення по вул. Комунарів, 123 ФОП Крисько І.П.
13. Про розірвання договорів оренди комунального майна та надання в оренду об”єктів комунальної власності.
14. Про затвердження експертної оцінки та умов конкурсу щодо надання в оренду комунального приміщення.
15. Про передачу з оперативного управління комунального підприємства “Водне господарство” в оперативне управління комунального підприємства “Очисні споруди” автомобіля ЗАЗ-1102 державний номер 3155 ХОБ.
16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
19. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
20. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
21. Про врегулювання земельних відносин.
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
23. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
24. Про внесення змін в рішення міської ради від 29.11.2013 року № 623.
25. Про організацію та здійснення контролю за використанням і охороною земель комунальної власності, дотриманням земельного законодавства на території міста Скадовська та справлянням плати за землю.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську.
29. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
30. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
31. Про врегулювання земельних відносин.
32. Про внесення змін та доповнень в рішення міської ради від 25.09.2012 року № 364.
33. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
34. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
35. Про врегулювання земельних відносин.
36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування житлового будинку та господарських будівель у м. Скадовську.
37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
38. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м. Скадовську.
40. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу.
42. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності.
43. Про внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2013 р. “Про внесення змін до рішення міської ради від 25.02.2011 року № 31 “Про затвердження “Положення про надання матеріальної допомоги на лікування жителям міста Скадовська”.
44. Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2010 року № 4 “Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій”.
45. Про план роботи міської ради на ІІ квартал 2014 року.
46. Про затвердження “Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади м. Скадовська”.
47. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва гаражу у м. Скадовську гр. Веретельнику В.О.
48. Про розгляд земельного спору.
49. Про розгляд заяви громадянки Беляєвої Т.М.
50. Про продовження терміну оренди договору оренди комунального майна міської територіальної громади від 01.04.2004 року.
51. Про розгляд заяви ПП Скряги С.М. та зарахування вартості ремонтних робіт в рахунок орендної плати.
52. Про затвердження умов конкурсу щодо надання в оренду комунального приміщення.
53. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу ясел-садка № 3 “Дзвіночок” міста Скадовська.
54. Про затвердження Положення про порядок зняття з балансу КП “Водне господарство” житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам.
55. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Скадовська.
56. Про затвердження “Положення про проведення конкурсів на виконання будівельно-ремонтних робіт у місті Скадовську у 2014 році”.
57. Про встановлення стипендій міської ради для кращих спортсменів — жителів міста Скадовська в 2014 році.
58. Про встановлення стипендій міської ради для обдарованих дітей та молоді м. Скадовська в 2014 році.
59. Про затвердження нової редакції Статуту комунального закладу ясел-садка № 7 “Казка” міста Скадовська.
60. Про затвердження нової редакції Статуту Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Скадовської міської ради Херсонської області.
61. Різне.
Скадовська мыська рада

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa