nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
09-04-2014

У Скадовському районі сприяють залученню інвестицій

08 квітня поточного року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Анатолія Розумного відбулося засідання консультаційної ради зі сприяння залученню інвестицій. Звертаючись до присутніх на засіданні, у своєму вступному слові заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний наголосив на необхідності налагодження тісних, партнерських стосунків між інвесторами та місцевими органами виконавчої влади. Зокрема, він зазначив, що за офіційними підсумковими даними впродовж 2013 року обсяг капітальних інвестицій, залучених у розвиток економіки Скадовського району склав 264,8 млн грн, що у 4,6 рази більше в порівнянні з 2012 року.

Наразі в Скадовському районі реалізуються 2 інвестиційних проекти, а саме: ВЕС «Берегова» (ТОВ «Віндкрафт-Україна») та будівництво ІІ та ІІІ черг сонячної електростанції в смт Лазурне (ТОВ «Соларенерго»). Крім того, буде розпочато реалізацію інвестиційного проекту з відновлення роботи консервного заводу в с.Володимирівка. З метою збільшення потужностей виробництва ТОВ «Меркурій» у с.Широке буде додатково модернізовано виробничі потужності консервного цеху, що дасть змогу збільшити обсяги виробництва продукції та гарантований ринок збуту продукції місцевих сільгосптоваровиробників. Також, триватиме будівництво ІІ черги бази відпочинку на 240 місць.

У контексті сказаного заступник голови районної державної адміністрації довів до відома присутніх, що необхідно зосередити увагу на залученні діючих в районі інвесторів до участі у соціально-економічному розвитку окремих населених пунктів району згідно з діючим законодавством. У ході проведення засідання виступила начальник відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації зазначила, що тривають переговори щодо залучення відповідного суб’єкту господарювання, зареєстрованого за межами області до реалізації інвестиційного проекту з вирощування та відгодівлі свиней на базі СТОВ «Восход». 

Підводячи підсумки проведеного засідання, Анатолій Розумний зазначив, що цього року за плановими підрахунками обсяг капітальних інвестицій збільшиться проти минулого року орієнтовно на 20 млн грн та звернув увагу присутніх керівників на необхідності подальшого продовження реалізації  окремих інвестиційних проектів та недопущення виникнення різноманітних перешкод у ході їх реалізації.
ХЕРСОНЩИНА

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa