nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
17-04-2014

У Скадовському районі обговорили підготовку до проведення оздоровчого сезону 2014 року

15 квітня 2014 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками оздоровчих закладів району щодо підготовки до проведення оздоровчого сезону 2014 року. В нараді також взяли участь очільники влади міста та району, представники обласних служб та відомств, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств та відомств міста та району, депутати районної ради та місцеві сільгосптоваровиробники.

Зі вступним словом перед присутніми виступив голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв. Він зазначив, що розвиток туристичних рекреаційних зон, інвестиційних проектів, оптимізація туристичної галузі, надання якісних послуг є одними з пріоритетних напрямків роботи сьогодення. У районі є великий потенціал для відпочинку та оздоровлення. Скадовський район дійсно квітучий та конкурентоспроможний в туристичній та оздоровчій галузі. Він також окреслив основні важливі завдання, що необхідно виконати для підготовки до проведення оздоровчого сезону.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Кулюк під час свого виступу відзначив що м.Скадовськ - це курорт державного значення, який повною мірою відповідає цьому статусу. Віталій Миколайович ознайомив присутніх зі складом та основними напрямками роботи оздоровчої комісії з перевірки готовності до відкриття та функціонування закладів оздоровлення та відпочинку. Було зазначено, що завдяки скоординованим діям та плідній роботі відділів та управлінь районної державної адміністрації, оздоровчих закладів та місцевих рад, зроблено значний і результативний крок вперед у проведенні оздоровчої компанії 2013 року та сприянні підвищення розвитку туризму на території району, що значно вплинуло на покращення іміджу регіону в цілому. А також те, що лише в Скадовському районі досягнуто результатів щодо подовження курортно-оздоровчого сезону.

Належній організації дитячого оздоровлення сприяє і той факт, що м.Скадовськ є уже традиційним місцем проведення значної кількості Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних фестивалів та конкурсів, спортивних та культурно-мистецьких заходів, що теж було відмічено на нараді. До уваги присутніх відділом культури і туризму районної державної адміністрації було представлено план проведення основних культурно-мистецьких заходів та запропоновано розглянути питання співпраці та надання закладам оздоровлення та відпочинку методичної допомоги щодо організації та проведення культурно-мистецьких та розважальних заходів.

Представники обласних та районних служб та відомств, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації довели до відома керівників оздоровчих закладів основні завдання, які будуть спільно вирішуватись в поточному оздоровчому сезоні, ознайомили із можливостями надання допомоги в роботі. Керівники підприємств району та місцеві сільгостоваровиробники представили увазі присутніх обсяг послуг, представили свою продукцію та закликали до співпраці. Злагоджені дії районної державної адміністрації органів місцевого самоврядування та керівництва оздоровчих закладів будуть спрямовуватись на якісну підготовку до проведення нового оздоровчого сезону та буде зроблено все для сприяння покращенню умов оздоровлення та відпочинку, приваблення нових туристичних потоків, розвитку району.


ХЕРСОНЩИНА

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa