nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
24-04-2014

Депутати дали дозвіл на виконання днопоглиблювальних робіт фарватеру Скадовського порту

Вчора на позачерговій сесії районної ради вирішувалось єдине, але досить складне питання по виконанню днопоглиблювальних робіт фарватеру Скадовського порту.
 
На спільне засідання комісій перед проведенням сесії районної ради запросили міського голову, депутатів міської ради, громадськість міста і району.

Дилема постала перед присутніми, її суть повідомив перший заступник генерального директора ДО «Укрморпорт» Голодницький Олександр Григорович. Позиція адміністрації морських портів України отримати прибуток, їм не суттєво до якого саме порту буде налагоджено переправу. Але є репутаційні моменти - це напрямок підтримки малих портів.
 
Сьогодні так склалася ситуація, що двоє перевізників з Туреччини мають бажання працювати зі Скадовським портом. Вирішення цього питання є іміджевим для АМПУ. Для Скадовських портовиків без вантажоперевезень подальшого розвитку немає.
 
У травні пройшла паспортизація глибин затоки, працювали водолази, визначили, що колишнє місце скидання мулу, біля с. Красне, має заглиблення 6,5 м.


Наразі є проект по чищенню фарватеру, яке буде проводитись у травні поточного року, виділено кошти для його реалізації, виконуватиме роботи власне судно АМПУ. Згідно проекту скид буде проводитись у затоці, перевезення мулу за межі затоки робить вартість проекту у 5,5 разів більшим. Відповідно зміна місця викидання мулу є зміною у даному проекті, їх реалізація відтягне виконання робіт до грудня місяця, а отже вантажоперевезення з Туреччини буде втрачено.
Ця позиція викликала у присутніх питання. Депутат Подаков С.В., хвилювався, щоб мул не викинуло на міські пляжі. На те Голодницький О.Г. запропонував скласти групу громадського контролю за веденням робіт, адже судно має атестацію, роботи буде проводитись дуже зважено.
 
Міський голова Гавриш О.В. у зверненні вказав, що сьогодні у багатьох відбувається роздвоєння, треба рятувати порт, але що далі буде з містом.
 
"Сьогодні я не вірю цьому підприємству,"- запевнив міський голова. Порт давно не сплачує за комунальні послуги, накопичивши великий борг. Не віриться, що до міської громади надійдуть відрахування від діяльності перевізників. Наразі ми будемо рятувати портовиків. Таке вже було, коли вирішили нагодувати всіх рисом, тепер на березі моря вирощують рис, що безперечно шкодить довкіллю.
 
Нині після недовгих підрахувань роботи для судна на два місяці чистки, а це початок сезону оздоровлення. Приїдуть відпочиваючі, а вода у затоці каламутна, ми втратимо власні позиції міста-курорта, сказав Олександр Васильович.
 
Заступник міського голови Сокольчук О.М. запропонував навпаки розвивати для порту курортний напрямок діяльності. Депутат міської ради Керекелиця А.І. сказав, що не можна протиставляти бізнес кількох приватних осіб двадцяти тисячам скадовчан, треба відстоювати позиції чищення восени, а бізнесу, коли вигідно, він має властивість перетікати до більш зручних йому умов.
 
Депутат районної ради Сокольчук М.С. застережив, досить приносити у жертву інтереси людей, це чищення реальна загроза місту. Його підтримав Башкатов О.О., запропонувавши порт відкрити більше для маломірних суден.
 
Отже, рішенням районної ради оголосив голова Старенький О.Ф. Районна рада погоджує надання дозволу на виконання днопоглиблювальних робіт за умови вивезення мулу за територію Джарилгацької затоки.


МОСТ

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa