nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
16-05-2014

Дітей провідного підприємства «Укргазвидобування» мають намір оздоровлювати у Скадовську

Сьогодні у Скадовську завершив роботу семінар голів профспілкових організацій газо- і нафто- видобувних компаній України. Семінар проходив на базі санаторію для дітей з батьками “Скадовськ” за організації генерального директора філії “Курортнафтогаз” Косаковського Володимира Петровича і голови об’єднання профспілкових організацій ПАТ «Укргазвидобування» Рудакової Тамари Павлівни.
 

Метою зборів стало визначення місць для відпочинку і оздоровлення ветеранів підприємств, працівників та дітей.
Голова об’єднання профспілкових організацій ПАТ «Укргазвидобування» Рудакова Тамара Павлівна зазначила, що підприємство завжди піклувалося про своїх працівників і їх дітей, а також про пенсіонерів підприємства. Наразі у галузі працює 22 тис. осіб, оздоровдення потребують 7 тис. пенсіонерів видобувної галузі. Донині щорічно оздоровлювались за сезон 3 тис. дітей.

Сьогодні виникли ускладнення з відвідування галузевої бази відпочинку у Криму. Тому виникла необхідність визначення нових місць для рекреації. Скадовські заклади оздоровлення, що мають значний досвід роботи, володіють достатньою базою і необхідним досвідом для безпечного та повноцінного оздоровлення дітей і родин. Тож, наміри про подальшу співпрацю позитивні і їх реалізація відбудеться у нинішньому сезоні.
 
Голови профспілкових організацій з міст Харкова, Краснограда Харківської області (Шебелинське газове родовище), Львова, Полтави, Стрія брали участь у роботі семінару. Харківчани виказали схвальні відгуки про місто Скадовськ, про добру організацію відпочинку для родин. Пожалкували лиш про те, що донині не відвідували Скадовська.
 
Наміри про співпрацю підтримали керівники місцевих закладів відпочинку.Скадовська міська рада

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa