nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
29-05-2014

Готовність пляжів Скадовська

Сьогодні міський голова Гавриш О.В. очолив виїзну комісію по контролю стану міських пляжів. У складі комісії взяли участь керівники санітарної служби Качковський С.А., з надзвичайних ситуацій Застрожнов О.Б. та фахівці відповідних служб.

Рухаючись із заходу на схід вздовж узбережжя, члени комісії зустрілися з орендарями пляжів, обговорили наявний стан, виказали зауваження, надали пропозиції.

Передусім міський голова зауважив, що всі в’їзди до пляжної зони перекриватимуть шлагбауми, нині буде встановлено останній по вул. Колгоспній. Передбачаючи складні ситуації, всіх орендарів пляжів було попереджено про необхідність надання першої медичної допомоги, медпрацівника, до якого можна звернутися про допомогу.

Олександр Васильович зауважив про необхідність обладнання дерев’яних східців до моря з поручнями, сходинки яких простіше чистити від слизьких наростів, по завершенню сезону провести їх демонтаж.

Обстеження дна території для купання є необхідністю, з метою виявлення можливих гострих предметів, що травмують купальників. Наразі цю процедуру спрощено, фахівці є у Скадовську, у складі служби з надзвичайних ситуацій.

Серед вимог на пляжах мають бути душові та питні фонтанчики, про це також зауважував міський голова. Нагадувалось про необхідність вчасного покосу трави за ділянках, бажано щоденного чищення та вивозу комки, контролю за станом парапетів на наявність гострих елементів.

Загалом нинішній стан пляжів має задовільний стан, сьогодні в місті вже відпочивають гості з різних міст і навіть різних країн (з фото на пляжі).Скадовська міська рада

 

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2019
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa