nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
06-06-2014

Скадовськ: Спільна праця — плідний результат

Молоді сім`ї Східного мікрорайону міста давно чули про те, що у яслах-садку № 5 «Червона Шапочка» планується відкрити дві нові групи для дітей дошкільного віку.

У березні місяці про це тільки йшла розмова на зборах батьків майбутніх дошкільнят. Але завдяки старанню міського голови Гавриша Олександра Васильовича, депутатського корпусу Скадовської міської ради, було передбачено кошти на виконання ремонтних робіт по відкриттю двох нових груп у приміщенні закладу.

І ось четвертого червня 2014 року на черговому зібранні перед батьками, виступив перший заступник міського голови Сокольчук О.М., який розповів про заходи, що уже проводяться для початку ремонтних робіт. Він запевнив батьків, що влада робить все можливе для того, аби зробити ремонт з підвищеною комфортністю у нових приміщеннях. Всі роботи будуть виконуватися за державні кошти.

Олег Миколайович наголосив, що в тісній співпраці з батьками, ремонтні роботи будуть виконані вчасно — до вересня місяця. Батьки активно відгукнулися на дану пропозицію.

Потім завідувач ясел-садка Клюєва Т.В. запросила присутніх оглянути територію ігрових майданчиків нових груп.
Батьки проявили ініціативу щодо облаштування ігрових майданчиків для малечі. І зразу «закипіла робота»: організували робочу групу, призначили день суботника, розподілили обов’язки.

Тож у такій дружній тріаді: міська рада, адміністрація ясел-садка, батьківська громада — до роботи!Скадовська міська рада

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa