nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
16-06-2014

У Скадовському районі обговорили можливість включення Херсонської області у список пілотних регіонів проекту USAID «ВІЛ реформа в дії»

13 червня 2014 року в районній державній адміністрації відбулася зустріч очільників району, керівників закладів охорони здоров’я з представниками компанії «Делойт» щодо включення Херсонської області до списку пілотних регіонів проекту USAID «ВІЛ реформа в дії».  

Проект USAID «ВІЛ реформа в дії», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією «Делойт», розпочав свою діяльність в Україні з жовтня 2013 року та розрахований на 5 років. Метою Проекту є надання допомоги уряду України у процесах поліпшення системи охорони здоров’я для боротьби з епідемією ВІЛ/СНІДу на всіх рівнях. 

Керівники Проекту завітали до нашого міста з метою ознайомлення з успішними напрацюваннями та підходами до надання медичних послуг місцевому населенню та обговоренню можливостей для співпраці.

«Базуючись на попередніх результатах поінформованому відбору пілотних регіонів проекту, що було проведено в консультаціях з ключовими партнерами, Херсонську область було визначено пріоритетним регіоном для реалізації проекту» - сказав директор проекту «Реформа ВІЛ-послуг у дії» Сем Торнквіст.  

У свою чергу, Юрій Бобилєв наголосив, що сьогодні район має вагомі досягнення в напрямку реалізації програм: «Створено електронний реєстр пацієнтів, а протягом наступного року планується завершення формування електронного реєстру фізичних осіб Херсонської області. На базі Скадовської ЦРЛ створений та функціонує міжрегіональний дата-центр, робота якого забезпечує мережу лікувальних закладів району, в тому числі і мережу сільських закладів охорони здоров’я».  

«Вітаю зусилля ваших колег із запровадження інноваційних підходів до надання медичних послуг у місті, – зазначив Сем Торнквіст. – Ця система сконцентрована навколо пацієнта при наданні первинної, вторинної та третинної допомоги. А захищена інформаційна система, яка містить інформацію про всіх жителів міста протягом всього життя, робить її ще більш ефективною. Ми плануємо вивчити цей досвід, з метою можливого поширення практики в інших містах».

Впровадження подібних програм демонструє успішність інноваційних підходів до реформування медичної системи міста – впровадження сімейної медицини, формування розвитку електронної бази даних населення для надання якісних послуг медичного обслуговування.


ХЕРСОНЩИНА

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa