nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
16-07-2014

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету 1

Сьогодні, 16 липня 2014 року віджбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Перед початком роботи засідання міський голова привітав та урочисто вручив посвідчення новим членам виконавчого комітету міської ради Головку А.В., Яковлєву О.Ю., Семенову Ф.Й.

На засіданні виконкому міської ради було розглянуто 17 питань:

* Про внесення змін до рішення міської ради від 14.02.2014 року №663 « Про затвердження бюджету м. Скадовська на 2014 рік».
* Про проведення двомісячника по благоустрою міста Скадовська до 120-ї річниці заснування міста.
* Про затвердження протоколу від 09.07.2014 року № 4 засідання громадської житлової комісії при виконавчому комітеті міської ради.
* Про встановлення дорожніх знаків.
* Про присвоєння поштових адрес.
* Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами.
* Про надання дозволів на перепланування квартири та житлового будинку.
* Про надання пропозиції про врегулювання земельних відносин.
* Про надання пропозиції про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м.Скадовську.
* Про надання пропозиції про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для обслуговування житлових будинків та господарських будівель у м.Скадовську.
* Про надання пропозиції про надання згоди на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
* Про надання пропозиції про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності.
* Про надання пропозиції про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
* Про надання пропозиції про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності.
* Про надання пропозиції про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
* Про ініціювання проведення громадських слухань.
* Про розгляд заяви ТОВ “ЄВРОЦЕНР -ІНВЕСТ”.


Скадовська міська рада

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2018
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa