nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
15-08-2014

Прокурор Скадовска не замечает аттракционов-убийц

В продовженні актуальних задач влади перед суспільством, а саме проведення люстрації в державних органах влади та серед себе наводимо об’єктив на потенційних кандидатів для люстрації губернатору Херсонської області Одарченку Ю.В. Можливо в зв’язку із великою зайнятістю та браком часу для оцінки діяльності своїх однопартійців та колег губернатор не в змозі об’єктивно та взвішано прийняти рішення відносно них.

Зовсім недавно Одарченко прийняв рішення про люстрацію свого однопартійця Терлецького голови Голопристанської РДА. Цитуємо мовою оригіналу Юрія Віталійовича «Юрій Терлецький не зміг налагодити спільну роботу державної влади, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування. Фактично все узбережжя моря виявилося зайнятою особами, які не мають належних документів. На самому узбережжі відбувається стихійна торгівля, торгівля алкогольними виробами невідомого походження.»

Цього разу питання люстрації стосується знову ж голови РДА, а саме Скадовської Бобильова Юрія Олександровича. Кандидатура підібрана за аналогією із Терлецьким зважаючи на аргументи Одарченко Ю.В., якими він керувався при бажані пролюструвати свого однопартійця та колегу - голову Голопристанської РДА.

Скадовський район є курортною та прикордонною територією. Там теж є пляжі, на яких проводиться стихійна та хаотична торгівля без будь-яких дозвільних документів. Особливим чином це стосується пляжів м. Скадовська та с. Лазурного, де знаходиться основна маса відпочиваючих і які змушені ризикувати своїм здоров’ям при купівлі у продавців креветок, крабів, риби, пиріжків, кукурудзи та іншого. Зовсім недавно по узбережжю проводила екскурсію група осіб очолена першим заступником Голови Скадовської РДА Розумним А.Г., саме той який працював ще при Устинову, та був членом Партії Регіонів. Метою екскурсії групи осіб та Розумного А.Г. було рейд по дрібним підприємцям, що проводили свою діяльність не стихійно та хаотично, а постійно та стабільно із залучення офіційно працевлаштованих співробітників. Під час розмов із підприємцями група осіб вимагала для ознайомлення всі необхідні документи для перевірки, хоча не вказала в дійсності чому і для чого вони їм потрібні і взагалі до якого органу влади ця група відносилась. Екскурсія групи осіб не розповсюджувалася на перевірку діяльності осіб, які стихійно торгували на самих пляжах, які можливо при правильному застосуванні норми закону могли наповнювати бюджет району, а так всі доходи від діяльності залишаються в тіні.

Окрім того під час розмов, між тим всім йшлося про те що є необхідність в евакуації відпочиваючих із узбережжя в зв’язку із можливим введення воєнного стану в області, що трохи шокувало підприємців і так недуже вдоволених цим сезоном та низьким заробітком, а тим паче при таких розмовах можна було б розраховувати на відтік відпочиваючих .

Цікавий факт, що група Розумного підчас рейду по узбережжю Скадовського району не помітила Атракціона-вбивцю, про який раніше писали та акцентували увагу та безпечність його експлуатації для відпочиваючих, зважаючи на передісторію в Голій Пристані в 2012 році, де ці ж атракціони нанесли шкоду користувачам. Можливо питання щодо безпеки відпочиваючих не настільки актуальне, як наповнення тіньового бюджету та власних інтересів керівництва Скадовського району.

Нещодавно в районі Атракціона-вбивці був помічений ще один побратим та колега Юрія Віталійовича, а саме заступник начальника територіального управління Держгірпромнагляду у Херсонській області БОНДАРЧУК ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ. Він напевно вивчав уважно безпечність експлуатації даних атракціонів, а саме звернув увагу на те що більшість атракціонів встановлені на обрізки дощок в якості обпирання та на те, що в приміщеннях атракціонів розбиті скло шиб, що може спричинити до травм співробітників та клієнтів, здебільше дітей.

Цікаво чи бачив це все прокурор району Ревін К., який згідно із законом має захищати права дітей та працювати на упередження. Невже нікому немає справи до вищенаведених питань.

Юріє Віталійовичу надіємося на Вашу поступовість та логічність при винесені рішень стосовно кандидатур на люстрацію. Виходячи із вищевказаного чекаємо на чергову заяву стосовно звільнення Бобильова та його команди із посад в зв’язку із аналогічністю із ситуацією.


ХЕРСОНСКИЕ НОВОСТИ

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa