nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
10-09-2014

Скадовськ представлено на інвестиційному та економічному Форумах у Польщі

З 1 по 5 вересня  перший заступник міського голови Олег Сокольчук у складі української делегації брав участь в інвестиційному  форумі у Тарнові та в Економічному форумі («Польський Давос») у Криниці Здруй.

Вже другий рік поспіль місто є учасником проекту  »Maрка міста — магніт для інвесторів», який реалізовується Фондом Інституту східних досліджень за співпраці з українськими партнером — Львівським центром науки, інновації і інформатизації за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі.

У Тарнові зустрічалися інвестори з Польщі та інших держав Центральної і Східної Європи, а також представники урядів і парламентів, відповідальних за приватизаційні процеси у Центральній Європі. Під час Інвестиційного Форуму представники малих українських міст взяли участь у панелях на тему інвестиційних можливостей в європейських державах, сучасних тенденцій, а також проблем і способів їх розв’язання, де представили мультимедійну презентацію інвестиційних  пропозицій своїх міст.

Щорічний 24-й Економічний форум у Криниці Здруй – найбільша подія такого типу в країнах Центрально-Східної Європи. Тут люди зустрічаються не лише з метою представлення власних пропозицій і пошуку співробітництва, але для участі у дебатах відомих теоретиків і практиків бізнесу. Особисті контакти —  це хороший етап на шляху до порозуміння у дійсно важливих справах.

Україні цьогоріч був присвячений спеціальний форум. У дискусіях брали  участь понад дві тисячі учасників із різних країн світу, зокрема, політики, представники бізнесу та вчені-економісти.

Українська делегація також відвідала Малопольське агентство регіонального розвитку в м. Краків, яке є одним з найважливіших партнерів центральних установ і регіональних органів влади у розробці інноваційної політики регіонів, спеціалізується на обслуговуванні підприємств, надає послуги для отримання коштів ЄС і допомагає ефективно інвестувати у Малопольське воєводство, активно підтримує експорт, пропонуючи професійні консультації і доступ до міжнародної мережі контактів.


Скадовська міська рада

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa