nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

герб Скадовська
герб города

Підписка на новини містУкраїнські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютПРО МІСТО       ПІДПРИЄМСТВА ТА БІЗНЕС
ГУМАНІТАРНА СФЕРА       СЕРВІС ТА ВІДПОЧИНОК
19-11-2014

18 листопада п.р. Скадовськ відвідала місія ОБСЄ

Сьогодні в Скадовську побувала місія ОБСЄ. Її члени провели ряд зустрічей, у тому числі із сотником Скадовської самооборони Володимиром Куріковим та його заступником Юлієм Павловським. Були присутніми на цій розмові і голова благодійної організації “Разом” Артур Гришко та його заступник Наталія Зикова. Говорили про волонтерський рух в Скадовському районі та про готовність Скадовської самооборони до захисту міста, району.

Зустрілися спостерігачі ОБСЄ і з редактором Інтернет-газети “Скадовська Палітра” Вікторією Сенько. Тема розмови – рівень корупції в Скадовському районі.

Серед спостерігачів, які приїхали до Скадовська, не було жодного росіянина, лише американці. Втім, росіяни, як ви знаєте, теж моніторять ситуацію в Україні.

Для довідки.
Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) вирішила направити спеціальну моніторингову місію в Україну 21 березня 2014 року – після того, як мир та стабільність в нашій країні опинилися під загрозою. Місію направили на прохання українського Уряду, за рішенням усіх 57 країн-учасниць.

В Україні наразі перебуває 300 спостерігачів із більш ніж 40 країн-учасниць ОБСЄ та співробітники з України – перекладачі, водії, офісні працівники. Моніторинговою справою вони не займаються, оскільки є зацікавленою стороною. Як не дивно, хоч Росія де-факто є теж зацікавленою стороною, її представники (невелика кількість) таки моніторять ситуацію в країні. Як? Почитайте центральні ЗМІ. Втім, спостерігачі з інших країн висновкам колег-росіян не раді. Непорядність росіян-спостерігачів створює негативний резонанс всій місії.

У зв’язку із загостренням ситуації в країні очікується збільшення кількості спостерігачів в Луганській та Донецькій областях, безпосередньо в зоні бойових дій.

В обов’язки спостерігачів входить збір інформації та повідомляти про конкретні факти. Вони спілкуються з різними представниками громадянського суспільства, етнічних та релігійних груп та органів місцевого самоврядування.

Всього в Україні працює 10 команд, які складаються з керівника та 9 і більше спостерігачів 7 днів на тиждень цілодобово, позмінно.

Зброї у спостерігачів немає. Пробудуть в Україні спостерігачі до 21 березня наступного року.

Якщо у когось із читачів “СП” є інформація, яку вони хочуть передати спостерігачам ОБСЄ, повідомляємо їхню електронну адресу: smmua@osce.org

Відповіді можете не дочекатися, але вашу інформацію приймуть до уваги і, можливо, зв’яжуться з вами.


Скадовська Палітра

 

[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2020
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел.: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985, e-mail: editor@osp.com.ua
TyTa