Новини міста Скадовськ http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Скадовськ uaThu, 24 May 2018 11:23:15 +0300 <![CDATA[Відтепер День морської піхоти відзначатимуть 23 травня]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119517 Thu, 24 May 2018 17:27:58 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Цього дня у 1837 році народився меценат та поціновувач української культури Василь Тарновський]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118912 Wed, 23 May 2018 17:26:28 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Херсон розпочинає готуватися до фестивалю ленд-арту "Херсон ленд-арт фест"]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119487 Tue, 22 May 2018 17:27:45 +0300 <![CDATA[Скадовські рятувальники допомогли малолітній дитині і її мамі]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118653 Mon, 21 May 2018 17:27:03 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Додаткові 120 га зрошувальних земель на Херсонщині]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119335 Tue, 08 May 2018 17:27:13 +0300 <![CDATA[Скадовськ:На Кам'янській Січі відбувся молебень заради миру і злагоди]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119234 Wed, 02 May 2018 17:27:01 +0300 <![CDATA[Скадовські школярі взяли участь у регіональному заході з профорієнтації «Твоя професія – майбутнє Херсонщини»]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119194 Thu, 26 Apr 2018 17:27:47 +0300 <![CDATA[Браконьєр зі Скадовського району завдав збитків рибному господарству на суму понад 20 тис. гривень]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119175 Wed, 25 Apr 2018 17:27:40 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі рятувальники визволяли дитину з незвичайної пастки]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119139 Tue, 24 Apr 2018 17:27:28 +0300 <![CDATA[Святкування Великодня у Скадовську розпочиналось під аркою бажань, а продовжилось мистецькою акцією "Великдень єднає громаду"]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=119020 Thu, 19 Apr 2018 13:27:00 +0300 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині закликають ввести державне регулювання вартості молока]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118717 Thu, 19 Apr 2018 13:05:09 +0300 <![CDATA[У Скадовську поліцейські затримали зловмисників, які забрали скриньку з пожертвами]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118530 Tue, 13 Mar 2018 17:27:54 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На межі. Після окупації Криму на південній Херсонщині побільшало тих, хто вважає себе українцями]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118626 Fri, 09 Mar 2018 17:27:47 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На гала-концерті фестивалю "Острів Різдва" виступив переможець талант-шоу «Голос Країни», протоієрей Олександр Клименко]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118093 Mon, 26 Feb 2018 17:27:11 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Українська військова медицина писалася кров’ю]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118445 Wed, 21 Feb 2018 17:27:35 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Перевірки нелегальних перевізників біля адмінкордону з анексованим Кримом триватимуть]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118000 Mon, 12 Feb 2018 17:27:38 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Тренування військових медиків в районах АТО]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118303 Fri, 09 Feb 2018 17:27:00 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Жива вода. У чому феномен водохресної води]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118067 Fri, 02 Feb 2018 17:27:17 +0200 <![CDATA[Молодь Скадовська запрошує херсонців на акцію підтримки Скадовського міського голови]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118200 Tue, 30 Jan 2018 17:28:04 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На адмінмежі з анексованим Кримом розгорнули найбільший прапор України в світі]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118120 Tue, 23 Jan 2018 17:27:26 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Грішний чи безгрішний – а скупатися в морі треба]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=118090 Fri, 19 Jan 2018 17:27:48 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Спалах кору в Україні: хвороба дісталася Херсонськоі області]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117979 Tue, 16 Jan 2018 17:27:14 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Співаючі бактерії принесуть полегшення. Медична діагностика без хірургії стане ближче]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117946 Tue, 09 Jan 2018 17:27:09 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Колядки «Хатнього вертепу» у Лазурному]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117963 Mon, 08 Jan 2018 17:27:31 +0200 <![CDATA[У Скадовську завершується створення Різдвяної шопки]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117757 Fri, 05 Jan 2018 17:27:14 +0200 <![CDATA[Аби Різдво було ситним на передовій: волонтери Скадовщини передали бійцям пригощання до святкового столу]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117905 Thu, 04 Jan 2018 17:27:45 +0200 <![CDATA[Скадовськ:У перший день Нового Року відзначається Всесвітній день миру (World Day of Peace), або День всесвітніх молитов про мир]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117886 Tue, 02 Jan 2018 17:27:35 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Чому екс-регіонали безкарно захопили береги Дніпра на Херсонщині? Розслідування Народного контрлю]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117836 Fri, 29 Dec 2017 17:27:37 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Херсонські прикордонники зробили для дітей особливий подарунок]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117799 Wed, 20 Dec 2017 17:27:38 +0200 <![CDATA[Афіша Новорічних святкувань у Скадовську]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117782 Tue, 19 Dec 2017 17:27:51 +0200