Новини міста Скадовськ http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Скадовськ uaSun, 19 Nov 2017 04:46:57 +0200 <![CDATA[До Скадовська привезуть ікону Великомученика Меркурія]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115986 Fri, 17 Nov 2017 17:27:24 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Держгеокадастр виставив на аукціон 608 гектарів заповідних степів Херсоншини]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117229 Wed, 15 Nov 2017 17:27:11 +0200 <![CDATA[У Скадовську судитимуть студента, якого влітку віднесло до берегів Криму на надувному батуті]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117317 Tue, 14 Nov 2017 17:58:59 +0200 <![CDATA[Варто пройнятися милосердям. У Скадовську організовано збір вторинної сировини для виготовлення протезів]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116905 Fri, 10 Nov 2017 17:27:51 +0200 <![CDATA[Скадовські туристи вибороли третє місце у "Крос-поході" - одному з двох видів змаганьЧемпіонату зі спортивного туризму серед позашкільних навчальних закладів області]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117148 Wed, 08 Nov 2017 17:27:23 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині розпочались льотні випробування зенітних ракет]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=117219 Thu, 02 Nov 2017 17:27:47 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Шпигунський» безпілотник на Херсонщині виявився іграшкою]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116889 Tue, 31 Oct 2017 17:27:32 +0200 <![CDATA[Демонтаж каналізаційного колектору у Скадовську все-таки проведено. Міська рада не змогла довести у суді, що колектор є власністю громади]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116910 Mon, 09 Oct 2017 17:27:47 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Херсонщина запустила осінній туристичний промо-ролик]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116871 Wed, 04 Oct 2017 17:27:59 +0300 <![CDATA[На її очах змінювався Скадовськ та Україна]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116529 Fri, 29 Sep 2017 17:27:18 +0300 <![CDATA[Скадовськ:ЗСУ проведуть навчання на Херсонщині]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116630 Thu, 28 Sep 2017 17:27:15 +0300 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині частина шкіл відмовляється навчати українською]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116572 Tue, 19 Sep 2017 17:27:13 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Антонівський дитсадок зачиняє двері?]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115394 Wed, 23 Aug 2017 17:27:36 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Заснув у Лазурному - прокинувся біля окупованого Криму. Чоловіка віднесло у відкрите море на надувному батуті]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116270 Tue, 08 Aug 2017 17:27:16 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі поліція встановлює причини ДТП, в якій загинула людина]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=116171 Mon, 07 Aug 2017 17:27:24 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Жителі Херсонщини все частіше]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115949 Tue, 18 Jul 2017 17:27:58 +0300 <![CDATA[Стадіон у східному мікрорайоні Скадовська потроху розбирають на металобрухт]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115351 Mon, 10 Jul 2017 17:27:16 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Херсонщина – для туризму та відпочинку]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115770 Thu, 06 Jul 2017 17:27:44 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Окупант розбирає Північно-Кримський канал]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115074 Tue, 13 Jun 2017 17:27:46 +0300 <![CDATA[Скадовські рятувальники проводять роз’яснювальну роботу в місцях масового відпочинку]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115552 Mon, 12 Jun 2017 17:27:06 +0300 <![CDATA[З 19 по 24 травня у Скадовську будуть проводитися роботи по профілактичному хлоруванню водопровідних мереж]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115260 Mon, 29 May 2017 17:27:19 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Музична зброя України: тулумбас викликає дощ, а звуками дримби лікують хворих]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=115293 Mon, 22 May 2017 17:27:16 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Херсонщину запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі Неймовірні села України 2017]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114419 Wed, 17 May 2017 17:27:16 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджений нащ земляк Василь Козак - голова Благодатненської сільської ради]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114417 Tue, 16 May 2017 17:27:44 +0300 <![CDATA[Скадовчани пропонують ідеї нових інсталяцій, які прикрасять набережну міста]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114916 Thu, 11 May 2017 17:27:41 +0300 <![CDATA[Скадовськ:З Херсона до Криму передадуть благодатний вогонь з Єрусалиму]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114844 Fri, 14 Apr 2017 17:58:02 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Трагедія на шлюзі Каховської ГЕС]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114766 Tue, 04 Apr 2017 17:27:49 +0300 <![CDATA[На околиці Скадовська горів очерет]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114668 Fri, 24 Mar 2017 17:27:07 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині малюк нанизався... на розряд струму]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114516 Mon, 20 Mar 2017 17:27:40 +0200 <![CDATA[Колонада чи Вітрило. Скадовчани обирають унікальне обличчя міста]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=114532 Thu, 16 Mar 2017 17:27:50 +0200