Новини міста Скадовськ http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Скадовськ uaTue, 25 Jan 2022 03:37:01 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині гине унікальний курорт, а земля на півдні області може перетворитися на солончаки]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125335 Mon, 17 Jan 2022 17:27:28 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині гине унікальний курорт, а земля на півдні області може перетворитися на солончаки]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125334 Mon, 17 Jan 2022 14:01:25 +0200 <![CDATA[Скадовчани - переможці традиційного турніру з футзалу]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125328 Fri, 14 Jan 2022 13:54:07 +0200 <![CDATA[Ліфтами у Скадовську опікуватиметься херсонська фірма]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125326 Tue, 04 Jan 2022 17:27:56 +0200 <![CDATA[У Скадовській громаді відкрили новий храм]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125319 Thu, 30 Dec 2021 17:27:15 +0200 <![CDATA[Порт Скадовськ прийняв перше судно регулярного сполучення з Грузією]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125324 Tue, 28 Dec 2021 17:27:48 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Україна залишилась без хліба: із країни вивезли на експорт усю продовольчу пшеницю]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125314 Wed, 22 Dec 2021 14:54:18 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Перемога у 350-річній боротьбі: як на Референдумі 1991-го українці остаточно сказали "Геть від Москви!"]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125308 Thu, 02 Dec 2021 17:27:18 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Петро Дорошенко – гетьман, який повернув незалежність України від Москви після Переяславської Ради]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125306 Tue, 30 Nov 2021 17:27:55 +0200 <![CDATA[Скадовськ:УВАГА: На Херсонщині тривають військові випробування]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125304 Mon, 22 Nov 2021 17:26:39 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125303 Tue, 16 Nov 2021 17:27:50 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Тимчасове припинення електропостачання]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125299 Wed, 10 Nov 2021 17:27:17 +0200 <![CDATA[45-річчя відзначає Скадовський краєзнавчий музей]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125297 Mon, 08 Nov 2021 11:31:22 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Цього дня у 1708 році сталася Батуринська трагедія: московити вирізали 15 тисяч мирних українців]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125296 Fri, 05 Nov 2021 17:27:13 +0200 <![CDATA[Скадовськ:Увага! Тимчасове припинення електропостачання]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125292 Mon, 01 Nov 2021 17:27:08 +0200 <![CDATA[Скадовськ:На Херсонщині науковці взялися вирощувати тропічних креветок]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125285 Sat, 30 Oct 2021 17:27:05 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі ліквідовано дві пожежи - лазні у приватному домоволодінні та покинутого будинку]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125272 Tue, 26 Oct 2021 17:27:56 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Відкриття музею «Таємниці острова Джарилгач»]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125279 Fri, 22 Oct 2021 17:27:39 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі затримали киянина, який підпалив майно фермера]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125257 Thu, 30 Sep 2021 17:27:22 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Грант у 100 000 гривень виграли Каланчацька бібліотека та організація Товариства Червоного Хреста]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125268 Fri, 24 Sep 2021 17:27:51 +0300 <![CDATA[На Херсонщині вперше відсвяткували День борщу. Свій Борщ презентувала й Скадовська громада]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125266 Mon, 20 Sep 2021 17:27:57 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі затримали киянина, який підпалив майно фермера]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125256 Wed, 01 Sep 2021 16:15:20 +0300 <![CDATA[У Скадовському районі затримали киянина, який підпалив майно фермера]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125255 Wed, 01 Sep 2021 16:15:18 +0300 <![CDATA[День України відсвяткували в Міжнародному центрі «Скіфос» у Скадовську]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125243 Tue, 31 Aug 2021 17:27:23 +0300 <![CDATA[Скадовський порт поновлює перевезення]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125240 Sat, 31 Jul 2021 17:27:50 +0300 <![CDATA[Скадовськ:У Залізному порту людей атакують кокцінеліди]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125233 Fri, 30 Jul 2021 17:27:08 +0300 <![CDATA[У Скадовську з'явиться корабель-музей: його зроблять з корвета "Вінниця"]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125237 Tue, 27 Jul 2021 17:58:36 +0300 <![CDATA[Скадовськ:У Голій Пристані відбувся ХVIII Всеукраїнський благодійний фестиваль «Купальські зорі»]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125223 Wed, 14 Jul 2021 17:27:49 +0300 <![CDATA[Скадовськ:У межах НПП «Джарилгацький» вилучено браконьєрський улов на 5 мільйонів гривень]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125216 Thu, 24 Jun 2021 17:27:04 +0300 <![CDATA[Скадовськ:Голопристанщина історична: Катерина і Варвара]]> http://skadovsk.osp-ua.info/?news=125215 Tue, 01 Jun 2021 17:27:55 +0300